4kW Panele Fotowoltaiczne 4000W Full Black + szyny

7,500.009,500.00 z VAT 23% (-21%)

Brak na stanie.

 • 25x FullBlack panel 400W Mono BlueSun
 • Nowoczesna instalacja na mikroinwerterach
 • Montaż na terenie Polski
 • Ubezpieczenie instalacji na 2 lata
 • Złożenie wniosku o zwrot 5000zł z programu “Mój prąd”
Compare
SKU: 12802 Kategorie: ,

4kW Panele Fotowoltaiczne 4000W Full Black + szyny 2

4kW Panele Fotowoltaiczne 4000W Full Black + szyny

System składa się:

1. Panele fotowoltaiczne o mocy 400W – 10 sztuk
2. szyny

3.mocowania

 

Panele BlueSun Solar 400W Full Black monokrystaliczne

4kW Panele Fotowoltaiczne 4000W Full Black + szyny 3

 • Najnowszy model 2020r
 • Grubość 4 cm
 • 25 lat gwarancji
 • Ogniwa Longi

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogniwa zostały zaprojektowane w celu osiągania jak największych wydajności w warunkach rzeczywistych, czyli nawet w zachmurzone dni. Ciągłe kontrole podczas procesu produkcji gwarantują charakterystyczną dla firmy wysoką jakość oraz wyjątkowo długą żywotność modułów przy zachowaniu maksimum produkcji prądu. Zastosowane szkło solarne z powłoką antyrefleksyjną zapewnia jeszcze lepszą absorpcję promieniowania słonecznego, a co za tym idzie – zwiększa efektywność paneli. Panel charakteryzuję się również dużymi walorami estetycznymi, jest umieszczony w czarnej ramie, bardzo dobrze wykonany i stosunkowo lekki.

Wysoki poziom konwersji niezależnie od pogody.

Doskonałe poziomy konwersji przy niskim poziomie naświetlenia.

Panele fotowoltaiczne Full Balck, to niezwykłe połączenie eleganckiego stylu wraz z wysoką wydajnością modułu.

Panele wyposażone są w system HSP (Hot- spot- protection), który chroni moduł przed przegrzaniem i zanieczyszczeniem w wyniku zaciemnienia pojedynczego ogniwa w szeregu.

Dodatkową zaletą jest stosunkowo lekka waga modułu 21kg.

 

Marka

BlueSun

Bluesun Solar Energy Tech. Co., Ltd . Firma zajmuje się wprowadzaniem na rynek europejski najwyższej jakości produktów marki Bluesun Solar , produkowanych w oparciu o najnowsze badania oraz wiodącą technologie produkcji . Ogromnym atutem wytwarzanych paneli fotowoltaicznych jest bardzo długa gwarantowana żywotność oraz sprawność . Gwarancja wydajności liniowej wynosi 25 lub 30 lat , w zależności od modelu, natomiast gwarancja produktowa 15 lat. Bluesun Solar Group to międzynarodowa grupa, specjalizująca się w badaniach i rozwoju technologii solarnych, produkująca ogniwa słoneczne, moduły oraz systemy wytwarzania energii fotowoltaicznej. Bluesun Solar Energy jest ekspertem w dziedzinie wytwarzania energii słonecznej. Koncentruje się na inżynierii ogniw mono i polikrystalicznych służących do produkcji modułów. Firma utworzyła kompletny łańcuch produkcyjny , służący do opracowywania oraz wytwarzania najwyższej jakości urządzeń w oparciu o własne płytki krzemowe. Grupa wprowadziła zaawansowane, automatyczne urządzenia produkcyjne z Niemiec, Włoch oraz Japonii. Ponadto zintegrowane zostały światowej klasy systemy inżynierii i zarządzania produkcją. Zbudowała międzynarodowy zespół badawczo-rozwojowy , złożony z ekspertów w dziedzinie zarządzania i wytwarzania energii słonecznej. Utworzyła też platformy badawczo-rozwojowe, takie jak Narodowe Centrum Technologii Przedsiębiorstw, Centrum Inżynierii i Badań Technologicznych Zhejiang, Instytut Badań Słonecznych Bluesun. Bluesun Solar planuje zwiększyć zdolności produkcyjne ogniw fotowoltaicznych do 1GMW w ciągu trzech do pięciu lat. Jednocześnie cały czas pracuje nad kolejnymi modułami fotowoltaicznymi i projektami dotyczącymi wytwarzania energii, stając się w ten sposób jedną z największych firm produkcyjnych w zakresie technologii solarnej.
Be the first to review “4kW Panele Fotowoltaiczne 4000W Full Black + szyny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

  No access token

Menu

4kW Panele Fotowoltaiczne 4000W Full Black + szyny

7,500.009,500.00 z VAT 23% (-21%)