Filtr przeciwpyłowy do odkurzacza Xiaomi Mi Mijia Vacumm Cleaner

59.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare
SKU: 6970244522566 Kategorie: ,

Pierwotny filtr pyłu do robota, odkurzacza Xiaomi Mi Vacumm. W opakowaniu znajdują się dwa kawałki filtrze tym plastikowym uchwytem filtra do kosza zbierającego.

filtr przeciwpyłowy klasy E11 przyciąga cząstki pyłu z zakresu 0,3 nanometrów z bardzo wysoką wydajnością 99,2% lub wyższej, i w ten sposób zapobiega zanieczyszczeniu wtórnego.

Zalecanego przez producenta filtry te należy wymieniać co 3-6 miesiące, lub częściej, w zależności od intensywności użytkowania odkurzacza. Stan zużycia filtra można znaleźć w ustawieniach aplikacji mnie do domu.

Filtr fundamentalnie spłukać i umyć w dół, to może zapchać i uszkodzić odkurzacz!

Producent: Xiaomi

 

Filtr przeciwpyłowy do odkurzacza Xiaomi Mi Mijia Vacumm Cleaner 2

 

Marka

Xiaomi

Oprócz telefonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, przystawki smart TV dla telewizorów, powerbanki, słuchawki, inteligentne buty, odzież, routery, głośniki przenośne, czajniki, pojazdy segway (Xiaomi NINEBOT), hulajnogę ( MiJia Electric Scooter) smartwatche, żarówki Yeelight, akcesoria do telefonów i oczyszczacze powietrza Airpurifier. Oprócz tego Xiaomi jest firmą-inwestorem w wielu mniejszych, które oferują rozmaite produkty. Xiaomi prowadziło działalność, wykorzystując popularność Apple Inc.[2] i prowadząc podobny marketing[3]. Prezes firmy Lei Jun[4] upodabniał się do wizerunku, jaki miał Steve Jobs[5], nosząc dżinsy i ciemne koszule[6] oraz naśladując Jobsa sposób zapowiedzi nowych produktów[7], przez co nazywany jest fałszywym Jobsem[8]. Pomimo wielokrotnych porównań do Apple’a, Xiaomi utrzymuje, że kieruje się innym zestawem zasad[2][9]. Obecnie Xiaomi jest bardziej autonomiczne, wyrobiło swoją markę i stylistykę. Głównym hasłem są tanie produkty o wysokiej jakości, dlatego Chińczycy nie mają zamiaru przekroczyć 5% marży[10].
Be the first to review “Filtr przeciwpyłowy do odkurzacza Xiaomi Mi Mijia Vacumm Cleaner”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Filtr przeciwpyłowy do odkurzacza Xiaomi Mi Mijia Vacumm Cleaner

59.00 z VAT 23%