Filtr przeciwpyłowy do odkurzacza Xiaomi Mi Mijia Vacumm Cleaner

49.0059.00 z VAT 23% (-17%)

Brak na stanie.

  • Polska Dystrybucja.
  • Wersja EU,
  • Certyfikaty CE.
  • Wysyłka z Polski, Faktura VAT 23%, 2 lata gwarancji.
Compare
SKU: 6970244522566 Kategorie: ,

Pierwotny filtr pyłu do robota, odkurzacza Xiaomi Mi Vacumm. W opakowaniu znajdują się dwa kawałki filtrze tym plastikowym uchwytem filtra do kosza zbierającego.

filtr przeciwpyłowy klasy E11 przyciąga cząstki pyłu z zakresu 0,3 nanometrów z bardzo wysoką wydajnością 99,2% lub wyższej, i w ten sposób zapobiega zanieczyszczeniu wtórnego.

Zalecanego przez producenta filtry te należy wymieniać co 3-6 miesiące, lub częściej, w zależności od intensywności użytkowania odkurzacza. Stan zużycia filtra można znaleźć w ustawieniach aplikacji mnie do domu.

Filtr fundamentalnie spłukać i umyć w dół, to może zapchać i uszkodzić odkurzacz!

Producent: Xiaomi

 

Filtr przeciwpyłowy do odkurzacza Xiaomi Mi Mijia Vacumm Cleaner 1

 

Marka

Xiaomi

Oprócz telefonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, przystawki smart TV dla telewizorów, powerbanki, słuchawki, inteligentne buty, odzież, routery, głośniki przenośne, czajniki, pojazdy segway (Xiaomi NINEBOT), hulajnogę ( MiJia Electric Scooter) smartwatche, żarówki Yeelight, akcesoria do telefonów i oczyszczacze powietrza Airpurifier. Oprócz tego Xiaomi jest firmą-inwestorem w wielu mniejszych, które oferują rozmaite produkty. Xiaomi prowadziło działalność, wykorzystując popularność Apple Inc.[2] i prowadząc podobny marketing[3]. Prezes firmy Lei Jun[4] upodabniał się do wizerunku, jaki miał Steve Jobs[5], nosząc dżinsy i ciemne koszule[6] oraz naśladując Jobsa sposób zapowiedzi nowych produktów[7], przez co nazywany jest fałszywym Jobsem[8]. Pomimo wielokrotnych porównań do Apple’a, Xiaomi utrzymuje, że kieruje się innym zestawem zasad[2][9]. Obecnie Xiaomi jest bardziej autonomiczne, wyrobiło swoją markę i stylistykę. Głównym hasłem są tanie produkty o wysokiej jakości, dlatego Chińczycy nie mają zamiaru przekroczyć 5% marży[10].

Informacje dodatkowe

Sieć 4G
Obsluga Kart Microsd
Bateria
Cechy Aparatu
Czujniki
Czytnik Linii Papilarnych
Dane
Dołączone akcesoria
Dual Sim
Dzwiek
Ekran
Kolor
Nagrywanie Wideo
Aparat Tyl
Procesor
Pamiec
Przekątna Ekranu
Radio Fm
Rozdzielczość
Rozdzielczosc Kamery P
Sar
Sieć 2G
Sieć 3G
System Operacyjny
Uklad Graficzny
Waga
Wifi
Wymiary

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Filtr przeciwpyłowy do odkurzacza Xiaomi Mi Mijia Vacumm Cleaner

Filtr przeciwpyłowy do odkurzacza Xiaomi Mi Mijia Vacumm Cleaner

49.0059.00 z VAT 23% (-17%)