Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S

339.00 z VAT 23%

Wysyłka w ciągu 24h

Compare
Kategoria:

Xiaomi – Mi Smart Space Heater S

Grzejnik Elektryczny z kontrolą przez aplikację Xiaomi Home. Bardzo szybkie nagrzewanie pomieszczeń. Wbudowany termostat z możliwością utrzymywania stałej temperatury w pomieszczeniu.

Xiaomi Mi Smart Space Heater S​ ​to nowy, lekki, wydajny, bezpieczny i przede wszystkim inteligentny​ ​grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury​. Sprzęt sprawdzi się doskonale w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Urządzenie jest kompaktowe i waży zaledwie 6 kg, a jego design wpasowuje się bardzo dobrze do różnych aranżacji wnętrz. Sterowanie dotykowe pozwolą łatwo regulować temperaturę, oraz czas ogrzewania. Model Space Heater S można konfigurować także za pomocą smartfona lub poleceń głosowych – korzystanie ze sprzętu elektronicznego nigdy nie było tak proste, jak z marką Xiaomi!

Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S
Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S Marka Xiaomi

Mi Smart Space Heater S – grzejnik elektryczny Xiaomi wyposażony w inteligentne czujniki

Grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury​ Xiaomi ​Mi ​Smart Space Heater S to urządzenie, które jest niezastąpione w inteligentnym domu. Sprzęt posiada niezwykle czułe czujniki, które monitorują temperaturę otoczenia. Gdy pomiary wskazują na spadek temperatury, proces ogrzewania pomieszczenia trwa, natomiast jeśli temperatura w danym pomieszczeniu osiągnie pożądaną wartość określoną w ustawieniach, ogrzewanie automatycznie się zatrzyma.

Nowy, bezpieczny grzejnik Xiaomi

Grzejnik elektryczny Xiaomi​ to wysoki poziom bezpieczeństwa. Urządzenie zostało wyposażone w zaokrąglony narożnik, w związku z czym podczas przypadkowego i gwałtownego kontaktu z grzejnikiem (np. podczas dziecięcych zabaw) minimalizowane są wszelkie obrażenia. Grzejnik ma także antypoślizgowe nóżki – dzięki temu jego obudowa jest stabilna.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S Liczba poziomów mocy 3

Grzejnik elektryczny Xiaomi, którego nie trzeba pilnować

Wnętrze grzejnika elektrycznego z czujnikiem temperatury​ jest ogrzewane naturalnie, w wyniku procesu cyrkulacji powietrza. Umieszczone w środku nachylone prowadnice oraz siatki kierują przepływ powietrza do góry. Urządzenie posiada także niezbędne zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz przewróceniem. Aktywują się one w dwóch sytuacjach:

● gdy grzejnik zostanie pochylony o więcej niż 45 stopni;

● gdy temperatura w komorze przekroczy 85 stopni Celsjusza.

W obu wymienionych przypadkach inteligentny grzejnik sam automatycznie odłączy zasilanie.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S Rodzaj konwektorowy

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S – sprzęt wysokiej jakości

Grzejnik Xiaomi ​Mi Smart Space Heater S​ ​został wykonany z wysokiej jakości ocynkowanej blachy. Powłoka natryskowa urządzenia jest odporna na działanie wysokiej temperatury, a wykorzystana w tym modelu grzałka Smart Mi posiada certyfikat wodoodporności IPX4. Ponadto, urządzenie zostało wyprodukowane z materiałów, które są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S Kolor dominujący biały

Marka

MI

Be the first to review “Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S

339.00 z VAT 23%

Kup Teraz