Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S

339.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare
Kategoria:

Xiaomi – Mi Smart Space Heater S

Grzejnik Elektryczny z kontrolą przez aplikację Xiaomi Home. Bardzo szybkie nagrzewanie pomieszczeń. Wbudowany termostat z możliwością utrzymywania stałej temperatury w pomieszczeniu.

Xiaomi Mi Smart Space Heater S​ ​to nowy, lekki, wydajny, bezpieczny i przede wszystkim inteligentny​ ​grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury​. Sprzęt sprawdzi się doskonale w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Urządzenie jest kompaktowe i waży zaledwie 6 kg, a jego design wpasowuje się bardzo dobrze do różnych aranżacji wnętrz. Sterowanie dotykowe pozwolą łatwo regulować temperaturę, oraz czas ogrzewania. Model Space Heater S można konfigurować także za pomocą smartfona lub poleceń głosowych – korzystanie ze sprzętu elektronicznego nigdy nie było tak proste, jak z marką Xiaomi!

Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S
Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S Marka Xiaomi

Mi Smart Space Heater S – grzejnik elektryczny Xiaomi wyposażony w inteligentne czujniki

Grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury​ Xiaomi ​Mi ​Smart Space Heater S to urządzenie, które jest niezastąpione w inteligentnym domu. Sprzęt posiada niezwykle czułe czujniki, które monitorują temperaturę otoczenia. Gdy pomiary wskazują na spadek temperatury, proces ogrzewania pomieszczenia trwa, natomiast jeśli temperatura w danym pomieszczeniu osiągnie pożądaną wartość określoną w ustawieniach, ogrzewanie automatycznie się zatrzyma.

Nowy, bezpieczny grzejnik Xiaomi

Grzejnik elektryczny Xiaomi​ to wysoki poziom bezpieczeństwa. Urządzenie zostało wyposażone w zaokrąglony narożnik, w związku z czym podczas przypadkowego i gwałtownego kontaktu z grzejnikiem (np. podczas dziecięcych zabaw) minimalizowane są wszelkie obrażenia. Grzejnik ma także antypoślizgowe nóżki – dzięki temu jego obudowa jest stabilna.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S Liczba poziomów mocy 3

Grzejnik elektryczny Xiaomi, którego nie trzeba pilnować

Wnętrze grzejnika elektrycznego z czujnikiem temperatury​ jest ogrzewane naturalnie, w wyniku procesu cyrkulacji powietrza. Umieszczone w środku nachylone prowadnice oraz siatki kierują przepływ powietrza do góry. Urządzenie posiada także niezbędne zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz przewróceniem. Aktywują się one w dwóch sytuacjach:

● gdy grzejnik zostanie pochylony o więcej niż 45 stopni;

● gdy temperatura w komorze przekroczy 85 stopni Celsjusza.

W obu wymienionych przypadkach inteligentny grzejnik sam automatycznie odłączy zasilanie.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S Rodzaj konwektorowy

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S – sprzęt wysokiej jakości

Grzejnik Xiaomi ​Mi Smart Space Heater S​ ​został wykonany z wysokiej jakości ocynkowanej blachy. Powłoka natryskowa urządzenia jest odporna na działanie wysokiej temperatury, a wykorzystana w tym modelu grzałka Smart Mi posiada certyfikat wodoodporności IPX4. Ponadto, urządzenie zostało wyprodukowane z materiałów, które są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S Kolor dominujący biały

Marka

MI

Be the first to review “Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Grzejnik elektryczny Xiaomi Smart Space Heater S

339.00 z VAT 23%