Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot ES2 Elektryczny Skuter EU

1,799.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

 • Polska Dystrybucja.
 • Wersja EU,
 • Certyfikaty CE.
 • Wysyłka z Polski, Faktura VAT 23%, 2 lata gwarancji.
Compare

SEGWAY NINEBOT KICKSCOOTER ES2 ELECTRIC SCOOTER BLACK

Hulajnoga elektryczna Ninebot KickScooter ES2 to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się zarówno podczas transportu miejskiego, jak i rozrywki.

Model ES2 umożliwia przemieszczanie się w odległości do 25km.

Zwiększana prędkość do 25km/h płynnie rozpędza hulajnogę, a skorzystanie z wygodnej funkcji tempomatu pozwoli na utrzymanie wybranego poziomu szybkości. Amortyzatory przedniego i tylnego koła zapewniają maksymalny komfort jazdy, a mechaniczny i elektryczny hamulec gwarantują bezpieczną odległość hamowania.

Ninebot KickScooter to lekka hulajnoga elektryczna o wadze całkowitej 12.5kg, która dzięki prostemu systemowi składającemu jest kompaktowa i prosta w transportowaniu. Model ES2 wyposażony w inteligentny system zarządzania energią, ściśle monitoruje wydajność akumulatora sprawiając, że żadna ilość energii nie zostaje marnowana.

To hulajnoga, której wzornictwo oparte jest na najnowszych trendach uwzględniających nowoczesny design oraz stabilną i lekką konstrukcję. Ninebot KickScooter ES2 zapewni ekscytujący, bezpieczny dojazd w wybrane miejsce.

Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot ES2 Elektryczny Skuter EU 9

Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot ES2 Elektryczny Skuter EU 10

CECHY PRODUKTU:

 • 100% Oryginalny
 • Zapakowany w oryginalne opakowanie
 • Prędkość do 25km/h
 • Zasięg do 25km
 • Kompaktowy rozmiar i składana rama
 • Podwójny układ hamulcowy
 • Oświetlenie przednie i tylne
 • Waga: 12.5 kg
 • Maksymalne obciążenie do 100 kg
 • Hulajnoga elektryczna Ninebot by Segway KickScooter ES2
 • Elektryczna hulajnoga o solidnej i składanej konstrukcji, z długą stabilną kierownicą oraz amortyzatorami przedniego i tylnego koła pochłaniającymi wstrząsy, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Silnik o mocy 300 W pozwala szybko osiągnąć 25 km/h.

Solidna i składana konstrukcja
Wystarczy nacisnąć przycisk, a w ciągu kilku sekund hulajnoga rozłoży się i jest gotowa do jazdy. Po złożeniu można ją wygodnie transportować lub przechowywać.

Komfort jazdy
Hulajnoga jest wyposażona w 8 calową przednią oponę i 7.5 calową tylną oponę, które zapewniają komfort i lepiej amortyzują wstrząsy. Hulajnoga ma podest, na którym można umieścić stopy.

Podwójny system hamowania
Hulajnoga stosuje hamulec mechaniczny i elektryczny, co zapewnia optymalną odległość hamowania i znacznie zwiększa bezpieczeństwo jazdy.

Bezpieczna jazda
Korzystając z wyświetlacza LED można sprawdzić prędkość jazdy, połączenie Bluetooth, tryb zasilania i naładowanie baterii. Przednie i tylne światło LED, oświetla drogę.

Kontrola prędkości
Hulajnoga umożliwia regulację prędkości, a tempomat utrzymuje stałą prędkość niezależnie od tego, czy hulajnoga porusza się po płaskiej nawierzchni, czy też pochyłej.

Wydajne zasilanie
Po naładowaniu, które trwa do 3,5 h, hulajnoga może przejechać do 25 km. Hulajnoga wyposażona jest w inteligentny system zarządzania baterią, co zwiększa efektywność jazdy.

Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot ES2 Elektryczny Skuter EU 11 Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot ES2 Elektryczny Skuter EU 12

Specyfikacja
Maksymalna prędkość: 25 km/h
Maksymalny zasięg: 25 km
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Średnica kół: 8″ oraz 7,5″
Maksymalny kąt nachylenia terenu: 10°
Sterowanie: Kierownica
Czas ładowania: 3,5 godziny
Silnik: 300W
Dodatkowe informacje: Wodoodporność IP54, Wbudowany moduł Bluetooth, Światła białe z przodu oraz czerwone z tyłu dla bezpieczeństwa, Efekty świetlne, Możliwość podłączenia drugiej baterii
Szerokość: 430 mm
Długość: 1020 mm
Wysokość: 1130 mm
Waga: 12,5 kg

Informacje dodatkowe

Kolor

Kolor ramy

Czarny

Marka

Ninebot

Segway Inc. to amerykański producent dwukołowych transporterów osobistych , głównie za pośrednictwem linii produktów Segway PT i Segway miniPro. Od 2015 roku jest własnością chińskiej firmy Ninebot. Nazwa firmy, założonej przez wynalazcę Deana Kamena w 1999 r., Jest homofonem słowa „ segue ”. Segway Inc. ma siedzibę w amerykańskim stanie New Hampshire i przede wszystkim sprzedaje swoje produkty na różnych niszowych rynkach, w tym w departamentach policji, bazach wojskowych, magazynach, kampusach korporacyjnych i obiektach przemysłowych. Posiada kilka kluczowych patentów na projekty samobalansujących transporterów osobistych, choć niektóre z nich wygasły. Od czasu przejęcia przez Ninebot, Segway Inc. skoncentrował się na umocnieniu obecności na rynku konsumenckim dzięki mniejszym produktom, takim jak Segway miniPro
Be the first to review “Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot ES2 Elektryczny Skuter EU”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

  No access token

Menu

Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot ES2 Elektryczny Skuter EU

1,799.00 z VAT 23%