Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter M365 Pro

2,299.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

  • Polska Dystrybucja.
  • Wersja EU,
  • Certyfikaty CE.
  • Wysyłka z Polski, Faktura VAT 23%, 2 lata gwarancji.
Compare
SKU: 11976 Kategoria:

Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter M365 Pro

Hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365 Pro  W porównaniu do swojej poprzedniczki hulajnoga została wyposażona w potężniejszy silnik o mocy 300W pozwalający na jazdę z prędkością do 25 km/h. Również pojemność baterii została zwiększona i teraz na jednym naładowaniu jesteśmy w stanie pokonać dystans nawet 45km! Hulajnoga jest wyposażona również w niezwykły system KERS (Kinetic Energy Recovery System), który w trakcie jazdy przekształca energię kinetyczna w elektryczną, co zasila baterię! Kolorowy wyświetlacz LCD. Wyświetlacz LCD znajdujący się na trzonie kierownicy to największa zmiana w stosunku do poprzedniego modelu hulajnogi. Możemy odczytać z niego wszystkie istotne informacje, takie jak obecna prędkość i tryb, w którym się poruszamy, informacje o włączonych światłach i połączeniu Bluetooth oraz stanie baterii.

 

Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter M365 Pro 4

Sterowanie odbywa się za pomocą jednego przycisku i jest niesamowicie intuicyjne. Dzięki dedykowanej aplikacji na smartfona możemy sparować go z hulajnogą i zyskać dostęp do dodatkowych informacji. Przenośna, kompaktowa oraz składana Hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365 Pro od Eco-Way to najlepszy wybór jeżeli jest Ci potrzebna przenośna, kompaktowa oraz składana hulajnoga. Dzięki naciśnięciu przycisku składającego, hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia M365 Pro będzie gotowa do działania. Dotrzesz nią dosłownie wszędzie, a po zakończeniu jazdy, tym samym przyciskiem złożysz ją równie szybko oraz sprawnie. Po złożeniu hulajnogi elektrycznej Xiaomi Mijia M365 Pro można ją wygodnie transportować np. w metrze, pociągu, bagażniku auta czy schować. Całkowita waga wynosi zaledwie 12.5 kg, podczas gdy podobne produkty ważą zazwyczaj o wiele więcej.

Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter M365 Pro 5

Komfortowa, antypoślizgowa kierownica. W hulajnodze elektrycznej Xiaomi MiJia M365 Pro od Eco-Way wszystkie elementy sterujące zostały umieszczone na kierownicy. Aby uruchomić lub wyłączyć silnik hulajnogi, wystarczy wcisnąć przycisk zasilania. Nad nim znajduje się wskaźnik poziomu naładowania baterii w hulajnodze elektrycznej ze zintegrowanymi diodami LED. Dzięki takiemu systemowi będziemy na bieżąco kontrolować poziom naładowania baterii podczas jazdy. Jasne światła LED. Hulajnoga elektryczna została wyposażona w przednie oraz tylne światła LED. To jedna z bezpieczniejszych i wygodniejszych hulajnóg aktualnie dostępna na rynku. Przednie światła Hulajnogi Mijia zostały wyposażone w mocne diody LED o mocy 1.1W, które oświetlają do 6 metrów drogi. Podczas naciśnięcia hamulca, mocne czerwone tylne światło ostrzeże inne pojazdy oraz uczestników ruchu. Dzięki temu jazda wieczorową porą będzie zawsze bezpieczna i komfortowa.

 

Marka

Xiaomi

Oprócz telefonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, przystawki smart TV dla telewizorów, powerbanki, słuchawki, inteligentne buty, odzież, routery, głośniki przenośne, czajniki, pojazdy segway (Xiaomi NINEBOT), hulajnogę ( MiJia Electric Scooter) smartwatche, żarówki Yeelight, akcesoria do telefonów i oczyszczacze powietrza Airpurifier. Oprócz tego Xiaomi jest firmą-inwestorem w wielu mniejszych, które oferują rozmaite produkty. Xiaomi prowadziło działalność, wykorzystując popularność Apple Inc.[2] i prowadząc podobny marketing[3]. Prezes firmy Lei Jun[4] upodabniał się do wizerunku, jaki miał Steve Jobs[5], nosząc dżinsy i ciemne koszule[6] oraz naśladując Jobsa sposób zapowiedzi nowych produktów[7], przez co nazywany jest fałszywym Jobsem[8]. Pomimo wielokrotnych porównań do Apple’a, Xiaomi utrzymuje, że kieruje się innym zestawem zasad[2][9]. Obecnie Xiaomi jest bardziej autonomiczne, wyrobiło swoją markę i stylistykę. Głównym hasłem są tanie produkty o wysokiej jakości, dlatego Chińczycy nie mają zamiaru przekroczyć 5% marży[10].
Be the first to review “Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter M365 Pro”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter M365 Pro

2,299.00 z VAT 23%