Inwerter falownik Growatt 2000S 2kW + Shine WIFI Growatt

1,499.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare

INWERTER SIECIOWY 1-FAZOWY GROWATT 2000S + Shine WIFI Growatt.

Oferujemy inwerter znanej już na polskim rynku marki GROWATT. Inwertery cechuje przystępna cena i wysoka jakość. Posiadają certyfikaty na rynek polski i są często stosowane w instalacjach prosumenckich. Producent posiada w Polsce przedstawicielstwo co gwarantuje dostępność serwisową i świadczy o mocnej pozycji na polskim rynku.
Do inwerterów Growatt można dokupić urządzenia wizualizujące wytwarzanie prądu o nazwie Shine Vision. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie kiedy inwerter jest umiejscowiony gdzieś na zapleczu, w pomieszczeniu technicznym a sam wyświetlacz można umieścić w salonie (ma kształt i wygląd typowej stacji pogodowej) i wygodnie obserwować produkcję energii.
Inwerter na jedną fazę, z jednym punktem MPPT. Typowa realizacja to instalacja z 8 panelami 250W do 270W, jeden string, jednakowe panele. BEZ ZACIENIEŃ !

Podstawowe dane techniczne

Maksymalna moc paneli fotowoltaicznych: 2600W
Maksymalne napięcie DC: 450V
Napięcie startu: 80V
Zakres napięć dla pełnego obciążenia: 200V-400V
Maksymalne natężenie prądu DC: 11A
Moc wyjściowa AC: 2000W
Maksymalne natężenie prądu AC: 9.5A
Sprawność maksymalna 97.4%
Gwarancja podstawowa 10 lat.

 

Inwerter falownik Growatt 2000S 2kW + Shine WIFI Growatt 2

Inwerter falownik Growatt 2000S 2kW + Shine WIFI Growatt 3

Marka

Growatt

Growatt to stosunkowo nowe przedsiębiorstwo energetyczne zajmujące się badaniami i rozwojem oraz produkcją falowników fotowoltaicznych, w tym inwerterów sieciowych, off-gridowych i magazynowych, a także inteligentnych rozwiązań zarządzania energią po stronie użytkownika. Wydajność inwerterów sieciowych Growatt wynosi od 750 W do 250 kW, zaś inwertery sieciowe i magazynowe obejmują zakres mocy od 1 kW do 630 kW. Falowniki Growatt są szeroko stosowane na całym świecie do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym, zmniejszaniu ubóstwa fotowoltaicznego, scenariuszach skali użyteczności, a także w innych projektach elektrowni magazynowych. Od momentu założenia w 2010 r. Growatt utworzył oddziały jeden po drugim w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Brazylii, Tajlandii, Indiach, Holandii itp., Aby lepiej obsługiwać klientów na całym świecie. Growatt zawsze trzyma się inwestycji w badania i rozwój oraz innowacji technologicznych i zapewnia klientom produkty i usługi najwyższej jakości dzięki swojej podstawowej technologii falownika, rygorystycznej kontroli jakości i ciągłemu doskonaleniu obsługi klienta. Do końca 2019 roku Growatt wysłał ponad 1,7 miliona falowników do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie. Firma Growatt została uznana za pierwszą chińską markę mieszkaniowego falownika fotowoltaicznego, trzy lata z rzędu według PVBL. Do 2018 roku Growatt stał się marką TOP 3 falowników jednofazowych zgodnie ze światowym rankingiem wysyłek falowników IHS Markit. Growatt zawsze będzie kłaść nacisk na wiodącą technologię i stawiać na pierwszym miejscu jakość dzięki duchowi zorientowanemu na ludzi i klienta.
Be the first to review “Inwerter falownik Growatt 2000S 2kW + Shine WIFI Growatt”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Inwerter falownik Growatt 2000S 2kW + Shine WIFI Growatt

1,499.00 z VAT 23%