Wielofunkcyjna drukarka Epson Premium XP-6100

699.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare

Kolorowa wielofunkcyjna drukarka atramentowa Epson Expression Premium XP-6100 USB, WLAN, Duplex

Wielofunkcyjna drukarka Epson Premium XP-6100 5

Expression Premium XP-6100 atramentowa drukarka wielofunkcyjna z Wi-Fi

Nasza najmniejsza drukarka wielofunkcyjna klasy premium

Nasze urządzenia wielofunkcyjne Expression Premium nie tylko imponują licznymi funkcjami, ale także wyglądem. Technologia nie może zajmować dużo miejsca, a zwłaszcza, gdy jest używana w domu, musi być również wyrafinowana wizualnie. Obecnie drukarki nie są już przeznaczone wyłącznie do badań, ale można je skonfigurować w dowolnym miejscu w domu. Należy to wziąć pod uwagę przy projektowaniu. Ta poręczna i praktyczna drukarka wygląda dobrze z każdej strony dzięki swoim eleganckim i prostym liniom i gwarantuje, że przyciągnie wzrok w Twoim domu.

Nie musisz już iść na kompromisy: dzięki XP-6100 możesz tworzyć wysokiej jakości zdjęcia i dokumenty tekstowe za pomocą kompaktowego i eleganckiego urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki oddzielnym wkładom pojedynczym jest również ekonomiczny. Musisz tylko wymienić użyty kolor. A jeśli chcesz drukować z dala od biurka, dostępnych jest wiele opcji drukowania mobilnego.

Nieestetyczna technologia należy już do przeszłości: to urządzenie wielofunkcyjne dobrze prezentuje się z każdej perspektywy. Dzięki niewielkim rozmiarom zajmuje również mało miejsca, dzięki czemu można go ustawić praktycznie w dowolnym miejscu. Dzięki dwóm przegródkom na papier i dwustronnemu drukowaniu dla formatu A4 możesz także zaoszczędzić czas i papier. Możliwe jest również drukowanie odpowiednich płyt CD i DVD.

Mała drukarka, świetne funkcje:

Drukowanie mobilne

Drukuj bezpośrednio z urządzeń inteligentnych przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct dzięki bezpłatnym aplikacjom Epson. Możesz drukować lub skanować bezprzewodowo za pomocą aplikacji Epson iPrint1. Lub użyj aplikacji Epson Creative Print1, aby drukować zdjęcia z Facebooka lub tworzyć kartki z życzeniami i wiele więcej. A dzięki Epson Email Print1 możesz rozpocząć drukowanie z dowolnego miejsca na świecie, wysyłając pliki pocztą e-mail do drukarki.

Drukowanie dwustronne A4

Jest to jedna z tych prostych i przydatnych funkcji, które często są uważane za pewnik, ale zdumiewające, ile papieru oszczędza się na dwustronnym drukowaniu A4. Łatwo jest chronić środowisko i obniżyć koszty papieru, drukując po obu stronach arkusza.

Dwie tace papieru

Za pomocą dwóch tac papieru możesz zaoszczędzić dużo czasu: wypełniając jeden arkusz A4, a drugi papierem fotograficznym, jesteś gotowy do drukowania w dowolnym momencie.

Bezpośrednie drukowanie na dyskach CD i DVD

Czy masz stos płyt CD i DVD i nie wiesz, co na nich jest? Zachowaj przegląd, drukując piękny obraz i tekst bezpośrednio na dyskach CD i DVD.

Duży wyświetlacz LCD o przekątnej 6,1 cm

Drukarka jest bardzo łatwa w użyciu – dzięki dużemu i jasnemu wyświetlaczowi LCD oraz intuicyjnemu interfejsowi użytkownika. Możesz drukować zdjęcia bezpośrednio z karty pamięci, kopiować zdjęcia i dokumenty oraz tworzyć własne kalendarze bez komputera.

Oddzielne wkłady atramentowe wysokiej jakości

Dzięki nowej serii atramentów Claria Premium z pięcioma kolorami wykonanymi z atramentów barwnikowych i pigmentowych możesz uzyskać ostre jak brzytwa i wyraźne dokumenty tekstowe oraz wspaniałe zdjęcia. Zestaw atramentów Claria Premium zawiera również pojemnik z czarnym atramentem fotograficznym, który zapewnia krystalicznie czyste zdjęcia o żywych kolorach i głębokiej, bogatej czerni. Jest to również ekonomiczne, ponieważ dzięki oddzielnym wkładom pojedynczym należy wymienić tylko używany kolor.

Obniż koszty drukowania

Nasze wkłady XL stanowią ekonomiczne rozwiązanie dla dużych nakładów drukowania i zapewniają niższe koszty. Można na nich wydrukować ponad dwukrotnie więcej stron2 niż w przypadku standardowych wkładów. To znacznie zmniejsza koszt jednej strony – i oszczędzasz pieniądze.

Długotrwałe wyniki drukowania

Wkładamy szeroko zakrojone badania i rozwój w nasze atramenty i wkłady, dzięki czemu zapewniamy płynną grę obu. Kontrolujemy również i monitorujemy każdy etap procesu produkcyjnego. Produkujemy w zaawansowanych technologicznie obiektach i poddajemy nasze produkty rygorystycznym testom. Dlatego możesz mieć pewność, że nasze tusze są optymalnie dopasowane do twojej drukarki i zapewniają wysokiej jakości i niezawodne wyniki zarówno dla tekstu, jak i grafiki.

Uwaga! Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Jeśli możemy poprawić go dzięki Tobie, prosimy o kontakt.

Cechy szczególne

Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne: drukowanie, skanowanie i kopiowanie

5 oddzielnych wkładów pojedynczych – należy wymienić tylko zużyty kolor

Drukowanie mobilne: Drukuj i skanuj z dowolnego miejsca, aby uzyskać maksymalną elastyczność

Wi-Fi i Wi-Fi Direct: Drukowanie bezprzewodowe z routerem bezprzewodowym lub bez niego

Dwie przednie tace papieru: jedna na papier A4, a druga na papier fotograficzny

Drukowanie dwustronne A4: oszczędzające papier i przyjazne dla środowiska

Duży kolorowy wyświetlacz 6,1 cm

Skanuj, kopiuj i drukuj zdjęcia bezpośrednio z karty pamięci

Drukowanie etykiet bezpośrednio na kompatybilne nośniki CD/DVD/Blu-ray

Charakterystyka

Usługi drukowania w chmurze i urządzeniach mobilnych: Apple AirPrint, Google Cloud Print, Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud, Facebook print)

Zakres dostawy

Jednostka centralna

Oddzielne pojedyncze naboje

Kabel zasilający

Instrukcja ustawiania

Oprogramowanie (CD).

Dodatkowe informacje

Kabel do drukarki nie jest dostarczany przez producenta!

Kabel należy zamówić osobno!

Marka

Epson

Be the first to review “Wielofunkcyjna drukarka Epson Premium XP-6100”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Wielofunkcyjna drukarka Epson Premium XP-6100

699.00 z VAT 23%