Kompletny system fotowoltaiczny trójfazowy o mocy 8 kW z montażem

36,500.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

 • 20x FullBlack panel 400W Mono BlueSun
 • Nowoczesna instalacja na mikroinwerterach
 • Montaż na terenie Polski
 • Ubezpieczenie instalacji na 2 lata
 • Złożenie wniosku o zwrot 5000zł z programu “Mój prąd”
Compare
SKU: 12783 Kategorie: ,

Kompletny system fotowoltaiczny trójfazowy o mocy 8 kW z montażem 2 Kompletny system fotowoltaiczny o mocy 8 kW wykorzystując promieniowanie słoneczne i światło wytwarza energię elektryczną.

Montaż na terenie całej polski.

System składa się:

1. Panele fotowoltaiczne o mocy 400W – 20 sztuk
2. Mikroinwertery Deye SUN1200G w układzie trójfazowym
3. Konstrukcja montażowa na dach skośny na blachodachówki – 1 kpl.

 

Panele BlueSun Solar 400W Full Black monokrystaliczne

Kompletny system fotowoltaiczny trójfazowy o mocy 8 kW z montażem 3

 • Najnowszy model 2020r
 • Grubość 4 cm
 • 25 lat gwarancji
 • Ogniwa Longi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestawy “on-grid” przeznaczone są do wytwarzania prądu przemiennego we współpracy z siecią energetyczną. Zestawy nie posiadają urządzeń magazynujących energię. Jest ona spożytkowana przez użytkownika lub odbierana przez sieć energetyczną. Energia produkowana przez system jest stale dostarczana do sieci, użytkownik kontroluje ilość wyprodukowanej energii i na tej podstawie dokonuje rozliczeń z miejscowym zakładem energetycznym. System jest bezobsługowy, oznacza to, że nie wymaga dozoru użytkownika.

Co wyróżnia mikroinwertery na tle klasycznych inwerterów?

-Niezależność każdego modułu pozwala na większy uzysk energii w przypadku nieregularnych dachów, obecności wysokich drzew lub innych niesprzyjających warunków.

-Połączenie każdego modułu oddzielnie zwiększa żywotność paneli. W przypadku uszkodzenia pojedynczy mikroinwerter można z łatwością wymienić bez potrzeby zmiany całego falownika centralnego. Są one jednak wrażliwe na warunki ekstremalne takie jak upały lub mróz. Natomiast ich wymiana nie jest tak kosztowna jak w przypadku klasycznych inwerterów.

-Możliwość monitoringu pracy całej instalacji i każdego modułu z osobna umożliwia nam szybką lokalizację nieprawidłowości i problemów.

-Rozbudowa instalacji w przypadku mikroinwerterów jest zdecydowanie łatwiejsza. Nie ma potrzeby wymiany całej instalacji jak często jest w przypadku klasycznych inwerterów. Dzięki temu możemy dokładać tyle paneli na ile możemy sobie w danej chwili pozwolić.

-Mikroinwertery są mnie podatne na ryzyko pożaru. Dzięki czemu zapewniasz bezpieczeństwo swojej rodzinie.

Marka

BlueSun

Bluesun Solar Energy Tech. Co., Ltd . Firma zajmuje się wprowadzaniem na rynek europejski najwyższej jakości produktów marki Bluesun Solar , produkowanych w oparciu o najnowsze badania oraz wiodącą technologie produkcji . Ogromnym atutem wytwarzanych paneli fotowoltaicznych jest bardzo długa gwarantowana żywotność oraz sprawność . Gwarancja wydajności liniowej wynosi 25 lub 30 lat , w zależności od modelu, natomiast gwarancja produktowa 15 lat. Bluesun Solar Group to międzynarodowa grupa, specjalizująca się w badaniach i rozwoju technologii solarnych, produkująca ogniwa słoneczne, moduły oraz systemy wytwarzania energii fotowoltaicznej. Bluesun Solar Energy jest ekspertem w dziedzinie wytwarzania energii słonecznej. Koncentruje się na inżynierii ogniw mono i polikrystalicznych służących do produkcji modułów. Firma utworzyła kompletny łańcuch produkcyjny , służący do opracowywania oraz wytwarzania najwyższej jakości urządzeń w oparciu o własne płytki krzemowe. Grupa wprowadziła zaawansowane, automatyczne urządzenia produkcyjne z Niemiec, Włoch oraz Japonii. Ponadto zintegrowane zostały światowej klasy systemy inżynierii i zarządzania produkcją. Zbudowała międzynarodowy zespół badawczo-rozwojowy , złożony z ekspertów w dziedzinie zarządzania i wytwarzania energii słonecznej. Utworzyła też platformy badawczo-rozwojowe, takie jak Narodowe Centrum Technologii Przedsiębiorstw, Centrum Inżynierii i Badań Technologicznych Zhejiang, Instytut Badań Słonecznych Bluesun. Bluesun Solar planuje zwiększyć zdolności produkcyjne ogniw fotowoltaicznych do 1GMW w ciągu trzech do pięciu lat. Jednocześnie cały czas pracuje nad kolejnymi modułami fotowoltaicznymi i projektami dotyczącymi wytwarzania energii, stając się w ten sposób jedną z największych firm produkcyjnych w zakresie technologii solarnej.
Be the first to review “Kompletny system fotowoltaiczny trójfazowy o mocy 8 kW z montażem”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

  No access token

Menu

Kompletny system fotowoltaiczny trójfazowy o mocy 8 kW z montażem

36,500.00 z VAT 23%