Mi Xiaomi Czujnik temperatury i wilgotnośc

59.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare
SKU: NUN4019TY Kategoria: EAN: 6934177702709

Mi Xiaomi Czujnik temperatury i wilgotności

Producent: Xiaomi

Model: LYWSDCGQ/01ZM

Kolor: Biały + Wyświetlacz

Mi Xiaomi Czujnik temperatury i wilgotnośc 3

Mi Temperature & Humidity Monitor

Inteligentny monitor bezprzewodowy

  • Czujnik o wysokiej czułości
  • Ekran LCD
  • Niskie zużycie energii
  • Połączenie poprzez Bluetooth
  • Magnetyczna naklejka ścienna

Poznaj dokładną temperaturę i wilgotność w wybranym pomieszczeniu i zadbaj o przebywające w nim osoby lub zwierzęta. Czujnik Mi Temperature & Humidity Monitor łączy się ze smartfonem oraz innymi inteligentnymi urządzeniami poprzez Bluetooth, pomagając w ich automatycznej obsłudze.

Opcja inteligentne sterowanie: Przez WiFi w telefonie, można użyć aplikacji Mi Home* i w czasie rzeczywistym poprawiając jakość powietrza (stosując dodatkowo oczyszczacz powietrza) w domu dostosować parametry oczyszczania do wielkości pomieszczenia. Ekscytujące jest to, że system oczyszczania jest wystarczająco inteligentny, aby dowiedzieć się, co używasz, to znaczy jakie masz nawyki, np. palisz papierosy w pokoju. Kiedy wychodzisz z pomieszczenia, oczyszczanie automatycznie się włączy. Czujniki temperatury i wilgotności znajdujące się w domu, zapewnią czyste powietrze i tym samym bezpieczeństwo i zdrowie twojej rodziny*

Zawartość opakowania:

  • 1xMi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor Oryginalny, fabrycznie zapakowania

Marka

Xiaomi

Oprócz telefonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, przystawki smart TV dla telewizorów, powerbanki, słuchawki, inteligentne buty, odzież, routery, głośniki przenośne, czajniki, pojazdy segway (Xiaomi NINEBOT), hulajnogę ( MiJia Electric Scooter) smartwatche, żarówki Yeelight, akcesoria do telefonów i oczyszczacze powietrza Airpurifier. Oprócz tego Xiaomi jest firmą-inwestorem w wielu mniejszych, które oferują rozmaite produkty. Xiaomi prowadziło działalność, wykorzystując popularność Apple Inc.[2] i prowadząc podobny marketing[3]. Prezes firmy Lei Jun[4] upodabniał się do wizerunku, jaki miał Steve Jobs[5], nosząc dżinsy i ciemne koszule[6] oraz naśladując Jobsa sposób zapowiedzi nowych produktów[7], przez co nazywany jest fałszywym Jobsem[8]. Pomimo wielokrotnych porównań do Apple’a, Xiaomi utrzymuje, że kieruje się innym zestawem zasad[2][9]. Obecnie Xiaomi jest bardziej autonomiczne, wyrobiło swoją markę i stylistykę. Głównym hasłem są tanie produkty o wysokiej jakości, dlatego Chińczycy nie mają zamiaru przekroczyć 5% marży[10].
Be the first to review “Mi Xiaomi Czujnik temperatury i wilgotnośc”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Mi Xiaomi Czujnik temperatury i wilgotnośc

59.00 z VAT 23%