Mijia iHealth Termometr bezstykowy zbliżeniowy XIAOMI

149.00169.00 z VAT 23% (-12%)

Brak na stanie.

Xiaomi iHealth to bezdotykowy termometr medyczny posiadający wyświetlacz LED. Dzięki alarmowi wibracyjnemu i wyświetlaczowi widocznemu w ciemności możemy mierzyć temperaturę bez budzenia chorego.

Compare

Termometr bezstykowy zbliżeniowy XIAOMI

Mijia iHealth

 

Zasilany jest dwiema bateriami AAA wystarczającymi na około 3000 pomiarów. Waży jedynie 90 gramów. Zakres temperatur wynosi od 32 stopni do 42 stopni Celsjusza. Pomiaru należy dokonywać na czole w okolicy skroniowej z odległości do 3 cm.

Ultra szybki pomiar pozwala odczytać wysokość temepratury już w ciągu 1 sekundy od kliknięcia przycisku!

Zastosowanie niemieckiego czujnika

Heimann pozwala na uzyskanie dokładności pomiaru do 0.1*C.

Czytelny i jasny cyfrowy wyświetlacz LED zapewnia łatwy odczyt danych.

Mijia iHealth Termometr bezstykowy zbliżeniowy XIAOMI 2

Marka

Xiaomi

Oprócz telefonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, przystawki smart TV dla telewizorów, powerbanki, słuchawki, inteligentne buty, odzież, routery, głośniki przenośne, czajniki, pojazdy segway (Xiaomi NINEBOT), hulajnogę ( MiJia Electric Scooter) smartwatche, żarówki Yeelight, akcesoria do telefonów i oczyszczacze powietrza Airpurifier. Oprócz tego Xiaomi jest firmą-inwestorem w wielu mniejszych, które oferują rozmaite produkty. Xiaomi prowadziło działalność, wykorzystując popularność Apple Inc.[2] i prowadząc podobny marketing[3]. Prezes firmy Lei Jun[4] upodabniał się do wizerunku, jaki miał Steve Jobs[5], nosząc dżinsy i ciemne koszule[6] oraz naśladując Jobsa sposób zapowiedzi nowych produktów[7], przez co nazywany jest fałszywym Jobsem[8]. Pomimo wielokrotnych porównań do Apple’a, Xiaomi utrzymuje, że kieruje się innym zestawem zasad[2][9]. Obecnie Xiaomi jest bardziej autonomiczne, wyrobiło swoją markę i stylistykę. Głównym hasłem są tanie produkty o wysokiej jakości, dlatego Chińczycy nie mają zamiaru przekroczyć 5% marży[10].
Be the first to review “Mijia iHealth Termometr bezstykowy zbliżeniowy XIAOMI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Mijia iHealth Termometr bezstykowy zbliżeniowy XIAOMI

149.00169.00 z VAT 23% (-12%)