Mop elektryczny Xiaomi Bezprzewodowy obrotowy mop CC+ Cordless Spin Spray Mop

289.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare
Kategoria:

Bezprzewodowy obrotowy mop CC+ Cordless Spin Spray Mop

Bezprzewodowy obrotowy mop C++ Cordless Spin Spray Mop firmy Dreame jest uosobieniem nowoczesnej technologii. Dzięki niemu czyszczenie stanie się łatwiejsze, szybsze a nawet przyjemne.

Aby zwiększyć efektywność czyszczenia, mop napędzany jest silnikiem o dużej prędkości i oferuje 2 tryby czyszczenia takie jak mycie i natryskiwanie. Wyposażony jest w silnik o wysokim momencie obrotowym 0.2Nm i prędkości obrotowej 200 obr/min. C++ Cordless Spin Spray Mop dokładnie i skutecznie oczyszcza podłogę z różnych zanieczyszczeń.

Nakładki wykonane są z wysokiej jakości tkanin z mikrofibry wielokrotnego użytku, które mocuje się przy pomocy rzepów. Nakładki zachowują swoje właściwości przez długi czas, można też je łatwo wyczyścić dając do prania i cieszyć się z kolejnych efektów sprzątania.

Poręczny, dokładny, łatwy w czyszczeniu wielu powierzchni:
Zakres regulacji mopa wynosi 120° w poziomie i 90° w pionie, co pozwala na manewrowanie urządzeniem np. pomiędzy meblami. Wysokość mopa wynosi 10cm dzięki czemu jest w stanie dotrzeć do miejsc pod sofami, szafkami itp. Dźwięk podczas pracy wynosi średnio 50dB, nie jest w żaden sposób drażniący, jest cichy szum jak powiew wiatru.
Ponadto mop został wyposażone w oświetlenie LED, które uruchamia się po włączeniu urządzenia. Funkcja ta jest szczególnie przydatna przy sprzątaniu w zacienionych miejscach.

Do 40 minut na jednym ładowaniu:
Na jednym ładowaniu urządzenie będzie w stanie pracować nawet do 40 minut. W tym czasie możesz wyczyścić podłogę w wielu pomieszczeniach. Urządzenie posiada 3 diody LED informujące o stanie baterii.

Be the first to review “Mop elektryczny Xiaomi Bezprzewodowy obrotowy mop CC+ Cordless Spin Spray Mop”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Mop elektryczny Xiaomi Bezprzewodowy obrotowy mop CC+ Cordless Spin Spray Mop

289.00 z VAT 23%