Odkurzacz Bezprzewodowy XIAOMI Mi Handheld Vacuum Cleaner

795.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

 • Dostawa: z Polski
 • Gwarancja: 24 miesiące w polsce
 • Najnowszy model odkurzacza Xiaomi

 

Compare
SKU: SCWXCQ01RR Kategorie: , ,
EAN: 6934177708701

Kup w zestawie

Odkurzacz Bezprzewodowy XIAOMI Mi Handheld

Produkt 100% oryginalny.  Wersja Europejska !!!

 

 •   Szczegóły Produktu
 • Czas ładowania: 3-4 godz
 • Czas działania : 30 minut
 • Pojemność akumulatora: 2500mAh
 • Moc znamionowa: 100W
 • Napięcie znamionowe: 21.6V
 • Pojemność zbiornika: 0.5L
 • Nazwa filtra : HEPA
 • Waga : 1,5 kg
 • Waga z opakowaniem : 5,3 kg

 

Odkurzacz dzięki  technologii  9 cyklonów  poprawia efekt odkurzania i nie powoduje utraty siły ssania.

5-stopniowa filtracja wychwytuje do 99,97% cząstek kurzu i roztoczy .

Odkurzacz wyposażony w cztery głowice szczotek,  wchłania powierzchnie z podłogi , dywanów  ,  materacy , wnętrza samochodu, klawiatury itp.

Dokładnie czyści do 160m2 domu/mieszkania .

 

Zawartość opakowania:

1 x Odkurzacz

1 x elektroszczotka,

1 x mała ssawka ze szczotką

1 x mini turboszczotka,

1 x Stacja dokująca,

1x uchwyt ścienny

1 x zasilacz

 

 

 

Bezprzewodowy odkurzacz wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Zastosowanie tworzywa sztucznego w połączeniu z aluminiowymi elementami sprawia, że urządzenie świetnie radzi sobie w domowych warunkach.

Mi Handheld Vacuum Cleaner umożliwia idealne odkurzanie dzięki zastosowaniu 9-cyklonowej, aerodynamicznej konstrukcji, która efektywnie separuje cząstki kurzu w czasie ich przechodzenia przez odkurzacz.

Konstrukcja cyklonowa gwarantuje dużą moc ssania, zapobiegając jednocześnie spadkowi ssania.

Doskonałe sprzątanie jest zapewnione, dzięki mechanizmowi cyklonowemu oraz silnikowi o dużej mocy, które gromadzą kurz bez zapychania urządzenia.

Bardzo silnie usuwa pył oraz  roztocza .

Wyposażony w cztery końcówki , dzięki którym w łatwy sposób wyczyścisz   łóżko , materac, wnętrze samochodu, klawiatury, itp. ,w zestawie miękka szczotka , dzięki której , nie trzeba obawiać się o porysowanie paneli lub drewnianych podłóg ,

Jedno urządzenie pozwoli na kompleksowe  sprzątanie wielu miejsc, także poza domem, bez konieczności kupowania dodatkowych gadżetów, urządzeń !

 

 

Odkurzacz Bezprzewodowy XIAOMI Mi Handheld Vacuum Cleaner 7

 

 

Odkurzacz Bezprzewodowy XIAOMI Mi Handheld Vacuum Cleaner 8

Odkurzacz Bezprzewodowy XIAOMI Mi Handheld Vacuum Cleaner 9

 

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Xiaomi Mijia

Xiaomi oficjalnie wypuścił ręczny odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Mijia 29 marca. Jest to pierwszy ręczny bezprzewodowy odkurzacz Mijia i jest wyceniony tylko na 1199 CNY na festiwalu fanów Mi. To kolejny produkt Xiaomi do głębokiego czyszczenia po odkurzaczu robota Xiaomi Mijia. Ten bezprzewodowy odkurzacz Mijia ma cztery szczotki, które pokrywają wiele scen. Jest zoptymalizowany pod kątem obsługi jedną ręką i zachowuje lekką konstrukcję.

Jeśli chodzi o ręczny odkurzacz bezprzewodowy Mijia, Mijia wykonała wystarczające podgrzewanie wstępne. Zwłaszcza po wydaniu odkurzacza V11 firmy Dyson Li Ming, dyrektor ekologicznych produktów firmy Mijia, wielokrotnie otwierał Weibo. Wydajność ręcznego odkurzacza bezprzewodowego Mijia nie jest gorsza od wydajności odkurzacza Dyson V11, ale jego cena jest o połowę niższa niż cena Dysona.

 

Według oficjalnego wprowadzenia Xiaomi, ręczny bezprzewodowy odkurzacz Mijia jest wyposażony w bezszczotkowy silnik cyfrowy DC o mocy 350W. Bezszczotkowy silnik w porównaniu z silnikiem szczotkowym ma zalety dużej prędkości, wysokiej wydajności, niskiego poziomu hałasu i długiej żywotności. Jego maksymalna prędkość może osiągnąć 100 000 obrotów na minutę, podczas gdy w trybie MAX może wytworzyć moc ssania 100 AW i prędkość ssania około 23 KPa.

Ponadto ręczny bezprzewodowy odkurzacz Mijia ma konstrukcję 9-stożkowego cyklonowego tornada z bezstopniowym silnikiem konwersji prądu stałego o prędkości 100 000 obr./min. Może zapewnić wysoką prędkość ssania 100 AW.

 

Pod względem ochrony środowiska ręczny odkurzacz bezprzewodowy Mijia odmawia PM2.5 i stosuje 5-krotny system blokowania pyłu filtracyjnego. Czysty zrzut na poziomie oczyszczacza może zablokować 99,97% pyłu i uniknąć wtórnego zanieczyszczenia.

 

Ręczny bezprzewodowy odkurzacz Mijia jest wyposażony w bezszczotkowy cyfrowy silnik DC o mocy 350 W. Bezszczotkowy silnik w porównaniu z silnikiem bezszczotkowym ma zalety dużej prędkości, wysokiej wydajności, niskiego poziomu hałasu i długiej żywotności. Jego maksymalna prędkość może osiągnąć 100 000 obrotów, podczas gdy w trybie MAX może wytworzyć moc ssania 100 AW i prędkość ssania około 23 KPa.

 

Odkurzacz ręczny Mijia jest losowo wyposażony w cztery wielofunkcyjne szczotki, które są miękką szczotką podłogową z wełny z wbudowanym silnikiem, elektryczną szczotką do usuwania kurzu oraz głowicą ssącą do czyszczenia szczelin i szczotką do usuwania kurzu. Może zaspokoić codzienne scenariusze ssania ziemi, ssania roztocza, ssania samochodu, wysokości ssania, ssania sierści zwierząt, a nawet ssania klawiatury. Jest to bardzo wygodne.

Marka

MI

Informacje dodatkowe

Czas Pracy

30 min

Zakres czyszczenia

160 m2

Akumulator

2500 mAh

Moc

100 W

Obsługa wielu map

Tak

Rozpoznawanie pokoju AI

Tak

Planowanie czyszczenia w jednym pokoju

Tak

Czyszczenie strefowe

Tak

Rozmiar kosza na śmieci

500 ml

Akcesoria

Odkurzacz, elektroszczotka, mała ssawka ze szczotką , mini turboszczotka, stacja dokująca, uchwyt ścienny , zasilacz

Be the first to review “Odkurzacz Bezprzewodowy XIAOMI Mi Handheld Vacuum Cleaner”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

  No access token

Menu

Odkurzacz Bezprzewodowy XIAOMI Mi Handheld Vacuum Cleaner

795.00 z VAT 23%