Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Full Black 400W

799.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Wytrzymałość na duże obciążenia mechaniczne
Wysoka jakość i trwałość materiałów
Doskonała tolerancja cieniowania
Wysoka wydajność
Produkt posiada liczne certyfikaty m.in.: CE, TUV, IEC 61215, IEC 61730, IEC TS 62804, ISO 9001, BS OHSAS, ISO 14001.

Compare
SKU: 12086 Kategorie: ,

 

Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Full Black 400W 7

Ogniwa zostały zaprojektowane w celu osiągania jak największych wydajności w warunkach rzeczywistych, czyli nawet w zachmurzone dni. Ciągłe kontrole podczas procesu produkcji gwarantują charakterystyczną dla firmy wysoką jakość oraz wyjątkowo długą żywotność modułów przy zachowaniu maksimum produkcji prądu. Zastosowane szkło solarne z powłoką antyrefleksyjną zapewnia jeszcze lepszą absorpcję promieniowania słonecznego, a co za tym idzie – zwiększa efektywność paneli. Panel charakteryzuję się również dużymi walorami estetycznymi, jest umieszczony w czarnej ramie, bardzo dobrze wykonany i stosunkowo lekki.

Wysoki poziom konwersji niezależnie od pogody.
Doskonałe poziomy konwersji przy niskim poziomie naświetlenia.
Panele fotowoltaiczne Full Balck, to niezwykłe połączenie eleganckiego stylu wraz z wysoką wydajnością modułu.
Panele wyposażone są w system HSP (Hot- spot- protection), który chroni moduł przed przegrzaniem i zanieczyszczeniem w wyniku zaciemnienia pojedynczego ogniwa w szeregu.
Dodatkową zaletą jest stosunkowo lekka waga modułu 21kg.
Na jedną paletę wchodzi 27 szt.

Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Full Black 400W 9 Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Full Black 400W 10 Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Full Black 400W 11 Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Full Black 400W 12

Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Full Black 400W 13

Informacje dodatkowe

Moc maksymalna Pmpp

400W

Max. napięcie systemu

1000V

Napięcie max. Vmp

40,39 V

Napięcie obwodu otwartego:

49,11

Natężenie maksymalne

20A

Wydajność

20,09%

Prąd zwarciowy lsc

10,41A

NOCT

45 +/- 2C

Zakres temp. pracy

-40C do +85C

Liczba ogniw

72

Kolor ramy

Czarny

Szerokość:

992 mm

Długość:

1956 mm

Grubość

4mm

Waga

Grubość szkła

3,2 – 4 mm

Max. obciążenie przodu

5400Pa

Max. obciążenie tyłu

2400Pa

Konektor

złączę MC4

Marka

BlueSun

Bluesun Solar Energy Tech. Co., Ltd . Firma zajmuje się wprowadzaniem na rynek europejski najwyższej jakości produktów marki Bluesun Solar , produkowanych w oparciu o najnowsze badania oraz wiodącą technologie produkcji . Ogromnym atutem wytwarzanych paneli fotowoltaicznych jest bardzo długa gwarantowana żywotność oraz sprawność . Gwarancja wydajności liniowej wynosi 25 lub 30 lat , w zależności od modelu, natomiast gwarancja produktowa 15 lat. Bluesun Solar Group to międzynarodowa grupa, specjalizująca się w badaniach i rozwoju technologii solarnych, produkująca ogniwa słoneczne, moduły oraz systemy wytwarzania energii fotowoltaicznej. Bluesun Solar Energy jest ekspertem w dziedzinie wytwarzania energii słonecznej. Koncentruje się na inżynierii ogniw mono i polikrystalicznych służących do produkcji modułów. Firma utworzyła kompletny łańcuch produkcyjny , służący do opracowywania oraz wytwarzania najwyższej jakości urządzeń w oparciu o własne płytki krzemowe. Grupa wprowadziła zaawansowane, automatyczne urządzenia produkcyjne z Niemiec, Włoch oraz Japonii. Ponadto zintegrowane zostały światowej klasy systemy inżynierii i zarządzania produkcją. Zbudowała międzynarodowy zespół badawczo-rozwojowy , złożony z ekspertów w dziedzinie zarządzania i wytwarzania energii słonecznej. Utworzyła też platformy badawczo-rozwojowe, takie jak Narodowe Centrum Technologii Przedsiębiorstw, Centrum Inżynierii i Badań Technologicznych Zhejiang, Instytut Badań Słonecznych Bluesun. Bluesun Solar planuje zwiększyć zdolności produkcyjne ogniw fotowoltaicznych do 1GMW w ciągu trzech do pięciu lat. Jednocześnie cały czas pracuje nad kolejnymi modułami fotowoltaicznymi i projektami dotyczącymi wytwarzania energii, stając się w ten sposób jedną z największych firm produkcyjnych w zakresie technologii solarnej.
Be the first to review “Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Full Black 400W”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Full Black 400W

799.00 z VAT 23%