Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Half-cut 435W 144 cele

849.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Wytrzymałość na duże obciążenia mechaniczne
Wysoka jakość i trwałość materiałów
Doskonała tolerancja cieniowania
Wysoka wydajność
Produkt posiada liczne certyfikaty m.in.: CE, TUV, IEC 61215, IEC 61730, IEC TS 62804, ISO 9001, BS OHSAS, ISO 14001.

Compare
SKU: 12088 Kategorie: ,

 

Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Half-cut 435W 144 cele 6

Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Half-cut 435W 144 cele 7

Ogniwa zostały zaprojektowane w celu osiągania jak największych wydajności w warunkach rzeczywistych, czyli nawet w zachmurzone dni.

Ciągłe kontrole podczas procesu produkcji gwarantują charakterystyczną dla firmy wysoką jakość oraz wyjątkowo długą żywotność modułów przy zachowaniu maksimum produkcji prądu.

Zastosowane szkło solarne z powłoką antyrefleksyjną zapewnia jeszcze lepszą absorpcję promieniowania słonecznego, a co za tym idzie – zwiększa efektywność paneli.

Panel charakteryzuję się również dużymi walorami estetycznymi, jest umieszczony w czarnej ramie, bardzo dobrze wykonany i stosunkowo lekki.

Wysoki poziom konwersji niezależnie od pogody.

Doskonałe poziomy konwersji przy niskim poziomie naświetlenia.

Panele wyposażone są w system HSP (Hot- spot- protection), który chroni moduł przed przegrzaniem i zanieczyszczeniem w wyniku zaciemnienia pojedynczego ogniwa w szeregu.

Dodatkową zaletą jest stosunkowo lekka waga modułu 21kg.

 

 

Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Half-cut 435W 144 cele 8

Ten moduł integruje różne technologie, takie jak ogniwa półcięte i szyny zbiorcze, o najwyższej mocy do 435 W. Szyna zbiorcza może skrócić dystans przewodzenia prądu o ponad 50%, a tym samym obniżyć utratę rezystancji wewnętrznej taśmy. Dzięki drobniejszym i węższym szynom, więcej światła słonecznego może odbijać się z powrotem na okrągłą wstążkę, zwiększając w ten sposób efektywność energetyczną. Poza tym unikalna konstrukcja obwodu półciętych ogniw może zmniejszyć straty mocy spowodowane opornością taśmy do 1/4 w porównaniu do pełnych komórek, co powoduje spadek rezystancji elektrycznej w taśmie i ostatecznie poprawia ogólną wydajność modułu o ponad 2% .

 

 

Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Half-cut 435W 144 cele 9

Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Half-cut 435W 144 cele 10

Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Half-cut 435W 144 cele 11

Marka

BlueSun

Bluesun Solar Energy Tech. Co., Ltd . Firma zajmuje się wprowadzaniem na rynek europejski najwyższej jakości produktów marki Bluesun Solar , produkowanych w oparciu o najnowsze badania oraz wiodącą technologie produkcji . Ogromnym atutem wytwarzanych paneli fotowoltaicznych jest bardzo długa gwarantowana żywotność oraz sprawność . Gwarancja wydajności liniowej wynosi 25 lub 30 lat , w zależności od modelu, natomiast gwarancja produktowa 15 lat. Bluesun Solar Group to międzynarodowa grupa, specjalizująca się w badaniach i rozwoju technologii solarnych, produkująca ogniwa słoneczne, moduły oraz systemy wytwarzania energii fotowoltaicznej. Bluesun Solar Energy jest ekspertem w dziedzinie wytwarzania energii słonecznej. Koncentruje się na inżynierii ogniw mono i polikrystalicznych służących do produkcji modułów. Firma utworzyła kompletny łańcuch produkcyjny , służący do opracowywania oraz wytwarzania najwyższej jakości urządzeń w oparciu o własne płytki krzemowe. Grupa wprowadziła zaawansowane, automatyczne urządzenia produkcyjne z Niemiec, Włoch oraz Japonii. Ponadto zintegrowane zostały światowej klasy systemy inżynierii i zarządzania produkcją. Zbudowała międzynarodowy zespół badawczo-rozwojowy , złożony z ekspertów w dziedzinie zarządzania i wytwarzania energii słonecznej. Utworzyła też platformy badawczo-rozwojowe, takie jak Narodowe Centrum Technologii Przedsiębiorstw, Centrum Inżynierii i Badań Technologicznych Zhejiang, Instytut Badań Słonecznych Bluesun. Bluesun Solar planuje zwiększyć zdolności produkcyjne ogniw fotowoltaicznych do 1GMW w ciągu trzech do pięciu lat. Jednocześnie cały czas pracuje nad kolejnymi modułami fotowoltaicznymi i projektami dotyczącymi wytwarzania energii, stając się w ten sposób jedną z największych firm produkcyjnych w zakresie technologii solarnej.

Informacje dodatkowe

Moc maksymalna Pmpp

390W

Max. napięcie systemu

1000V

Napięcie max. Vmp

40,39 V

Napięcie obwodu otwartego:

49,11

Natężenie maksymalne

20A

Wydajność

20,09%

Prąd zwarciowy lsc

10,41A

NOCT

45 +/- 2C

Zakres temp. pracy

-40C do +85C

Liczba ogniw

72

Kolor ramy

Czarny

Szerokość:

992 mm

Długość:

1956 mm

Grubość

4mm

Waga

Grubość szkła

3,2 – 4 mm

Max. obciążenie przodu

5400Pa

Max. obciążenie tyłu

2400Pa

Konektor

złączę MC4

Be the first to review “Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Half-cut 435W 144 cele”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny Half-cut 435W 144 cele

849.00 z VAT 23%