Roborock H6 Odkurzacz pionowy

1,799.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Roborock H6 to doświadczenie Roborock w budowaniu odkurzaczy automatycznych wykorzystane do stworzenia bezprzewodowego odkurzacza ręcznego, prowadzące do powstania nowego, bardziej wydajnego rozwiązania sprzątającego, które może być stosowane niezależnie lub jako uzupełnienie odkurzacza automatycznego.

Compare

Roborock H6 Odkurzacz pionowy

Roborock H6 to doświadczenie Roborock w budowaniu odkurzaczy automatycznych wykorzystane do stworzenia bezprzewodowego odkurzacza ręcznego, prowadzące do powstania nowego, bardziej wydajnego rozwiązania sprzątającego, które może być stosowane niezależnie lub jako uzupełnienie odkurzacza automatycznego. H6 to pierwszy bezprzewodowy odkurzacz w którym zastosowano litowo-jonowy akumulator polimerowy. Lekka bateria, opracowana dla Roborock, zapewnia niewiarygodnie długi czas pracy wynoszący nawet 90 minut w trybie Eco i do 10 minut w trybie Max. Precyzyjna inżynieria, zaawansowane materiały i lekka bateria pozwoliły stworzyć korpus próżniowy o wadze zaledwie 1,4 kg. Dzięki temu, odkurzacz jest łatwy w unoszeniu, przenoszeniu z pokoju do pokoju czy sprzątaniu samochodu. Odłączany odkurzacz ręcznyPięciostopniowy system oczyszczania powietrza eliminuje zanieczyszczenia i alergeny. Wielowarstwowy wirnik napędzany bezszczotkowym silnikiem o mocy 420 W zapewnia maksymalną siłę ssania 140 AW. Wbudowany w urządzenie, jasny ekran OLED wyświetla najważniejsze informacje, w tym poziom naładowania bateriipozostały czas pracywybrany trybpowiadomienia o konieczności konserwacji, itp. Poziom hałasu: 72 dB. Pojemność zbiornika na kurz: 0.4 l. W wyposażeniu znajdują się: szczotka do podłóg twardych, szczotka do dywanów, szczotka do kurzu, mini-szczotka, ssawka szczelinowa, elastyczna rura i baza ładująca.   Roborock H6 Odkurzacz pionowy 8

Dane techniczne
odkurzacz pionowy: Roborock H6
Moc wejściowa; 420 W
Poziom hałasu: 72 dB
Zasilanie: akumulatorowe
Maksymalny czas pracy: 90 minut
Czas pracy z funkcją Turbo: 10 minut
Odkurzacz ręczny: tak
Kolor: czerwono-szary
Bateria: litowo-jonowa

Roborock H6 Odkurzacz pionowy 9
FUNKCJE
Wskaźnik naładowania baterii: tak
Funkcje dodatkowe: tryb Eco

Roborock H6 Odkurzacz pionowy 10
INFORMACJE DODATKOWE
Sterowanie w rączce: tak
Wyświetlacz: LCD
Inne: łatwe opróżnianie pojemnika

Roborock H6 Odkurzacz pionowy 11 Roborock H6 Odkurzacz pionowy 12
PARAMETRY FIZYCZNE
Waga: 1,4 kg
Wymiary opakowania:79 x 21 x 30 cm
Waga z opakowaniem: 6,80 kg

Zamień duży odkurzacz w poręczne urządzenie

Nie masz ochoty wyciągać dużego odkurzacza, aby zebrać drobne zanieczyszczenia? Pomoże Ci w tym wbudowany ręczny odkurzacz, idealny również do sprzątania w samochodzie lub na wyjeździe.

Roborock H6 Odkurzacz pionowy 13

Marka

Roborock

Informacje dodatkowe

Cechy

tryb ECO, Wskaźnik ładowania baterii

Waga

Ekran

Bateria

Kolor

Be the first to review “Roborock H6 Odkurzacz pionowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Roborock H6 Odkurzacz pionowy

1,799.00 z VAT 23%