Robot sprzątający Xiaomi Dreame F9 biały

999.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare

Xiaomi Dreame F9 Robot sprzątający odkurzacz EU

Wersja globalna z wtyczką UE

Główne cechy:

Precyzyjna technologia nawigacji vSLAM + z przepływem optycznym, wyposażona w inteligentne algorytmy, wysokość przeszkody 20 mm, ultracienka obudowa 80 mm i większa swoboda podczas chodzenia po domu.

Kamera szerokokątna rejestruje tylko punkty charakterystyczne złożonych obrazów przestrzennych, a obliczenie ścieżki czujnika widzenia nie kradnie prywatności. Synchroniczna konstrukcja mapy i obliczenie pozycji niezależnie określają aktualną pozycję i kierunek jazdy. Jednocześnie porównuje się go z optyczną kalibracją przepływu, aby zapewnić bardziej precyzyjne pozycjonowanie w środowiskach o słabym świetle.

Robot sprzątający Xiaomi Dreame F9 biały
Robot sprzątający Xiaomi Dreame F9 biały Kolor dominujący biały

5 zaawansowanych funkcji mapy

Pięć zaawansowanych funkcji map, takich jak sprzątanie pokoju i wirtualna ściana, spełniających indywidualne wymagania sprzątania rodzinnego

Przechowywanie map i podział na strefy: automatycznie zapisz typ mieszkania i wykonaj odpowiednie podział na strefy, aby poprawić efektywność planowania

Czyszczenie według pokoju: automatycznie zidentyfikuj pomieszczenie i unikaj powtarzających się wahań podczas procesu czyszczenia

Wybór czyszczenia: użytkownicy mogą posprzątać pokój zgodnie z własnymi potrzebami

Czyszczenie strefy: Elastyczne zadanie czyszczenia można dostosować

Wirtualna ściana: możesz ustawić wirtualną ścianę i zamieść zabroniony obszar w dowolnym miejscu na mapie. Jeśli nie chcesz zamiatać, nie zamiatasz.

Moc ssania 2500 Pa

inteligentna identyfikacja podłogi / dywanu, akumulator o dużej pojemności 5200 mAh, pływająca szczotka rolkowa, gwarantuje efekt czyszczenia w temperaturze 250 ° C. Hałas jest zredukowany do 65 dB (A), a aplikacja Mijia jest inteligentnie kontrolowana.

Zamiataj i ciągnij

Funkcję zamiatania dopełniają szczotka boczna, szczotka główna i duży wentylator ssący. Zbiornik wody i mop wypełniają funkcję wycierania i symulują ręczne wycieranie.

Robot sprzątający Xiaomi Dreame F9 biały Marka Xiaomi
Robot sprzątający Xiaomi Dreame F9 biały Komunikacja wskaźnik ładowania komunikaty głosowe

Moc ssania 2500Pa, inteligentne wykrywanie dywanu

Przy czterostopniowym ustawieniu ssania maksymalna próżnia wentylatora może osiągnąć 2500 Pa. Ze względu na opór roboczy różnych mediów między szczotką wałkową a podłogą, im większy opór, tym większy prąd, a zatem ocenia się, czy podłoga jest dywanem.

Trzy poziomy regulacji wody, aktywna kontrola wody

Można dowolnie ustawiać trzy aplikacje poziomu wody. Duży zbiornik na wodę o pojemności 200 ml może w sposób ciągły przecierać podłogę przez 90 minut. Wodę można rozprowadzić równomiernie, wilgotny mop można zwilżyć w sposób ciągły, a plamy z wody można szybko wysuszyć.

Bateria litowa o dużej pojemności 5200 mAh

W trybie standardowym szacuje się, że pojedynczy czas pracy baterii wynosi 2,5 godziny na podstawie ceny pokoju wynoszącej 80%, a domy o powierzchni konstrukcyjnej około 250 metrów kwadratowych mogą być czyszczone.

Marka

Dreame

Be the first to review “Robot sprzątający Xiaomi Dreame F9 biały”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Robot sprzątający Xiaomi Dreame F9 biały

999.00 z VAT 23%