Soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi Oclean X

169.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi Oclean X

 

Compare

Szczoteczka Xiaomi Oclean X

Soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi Oclean X 10

Pierwsza na świecie inteligentna szczoteczka soniczna z wbudowanym kolorowym ekranem dotykowym. Szczoteczki Oclean X wyposażone są w ekran dotykowy, który wyświetla czas, tryby, intensywność czyszczenia oraz informacje o stanie zębów. W aplikacji Oclean App znajdziesz ponad 20 programów szczotkowania. W Oclean X wbudowany jest żyroskop, który monitoruje i rejestruje każdy obszar jamy ustnej. Po skończeniu szczotkowania, na ekranie zostanie wyświetlona statystyka jakości mycia i przyznane specjalne punkty za efektywność. Kluczem do utrzymania odpowiedniej higieny jamy ustnej, jest nie tylko odpowiednia szczoteczka soniczna, ale i również efektywność mycia, a dzięki Oclean X możesz sprawdzić swoją skuteczność natychmiastowo!

Soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi Oclean X 11

Pierwszy ekran dotykowy w Oclean X
Zaletą ekranu dotykowego w nowoczesnej szczoteczce jest znaczne ułatwienie obsługi urządzenia. W przypadku innych szczoteczek sonicznych, chociażby Oclean SE, czy też Oclean AIR, za każdym razem, kiedy chcemy zmienić ustawienia, musimy połączyć się z aplikacją. Szczoteczka Oclean X umożliwia zmianę wszystkich najważniejszych ustawień z poziomu ekranu dotykowego, bez konieczności wchodzenia w specjalną aplikacje. Na wyświetlaczu szczoteczki możesz np. zmienić siłę czyszczenia, tryb mycia zębów, ustawić przypomnienie, sprawdzić poziom naładowania baterii, czy tez ustawić czas szczotkowania. Przyznasz, że jest to szczoteczka na miarę XXI wieku! A to nie wszystkie zalety Oclean X.

Soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi Oclean X 12

Inteligentna szczoteczka soniczna

Oclean X dostarczana jest naszym klientom w estetycznym, wysokiej jakości pudełku wraz z kilkoma dodatkami. Kupując szczoteczkę w naszym sklepie internetowym otrzymasz polską instrukcję obsługi, broszurę z poradami dotyczącymi mycia zębów, przewód micro USB oraz ergonomiczną stacje ładująca. Podstawkę możemy przykleić do ściany za pomocą taśmy, przez co szczoteczka może zostać nawet małym elementem wyposażenia łazienki. Szczoteczka Oclean X wykonana jest z wysokiej jakości niemieckich materiałów, tworzywo jest matowe, a rękojeść ergonomiczna. Szczoteczka wyposażona jest również w czujnik siły nacisku, który ostrzega użytkowników przed zbyt mocnym szczotkowaniem. A wszystkimi ważnymi ustawieniami możesz zarządzać przez wbudowany ekran dotykowy.

Zalety Oclean X
Wbudowany 6-osiowy żyroskop identyfikuje i monitoruje jakość szczotkowania 8 obszarów w jamie ustnej. Inteligentna szczoteczka od Oclean rejestruje szczotkowane obszary i przypomina o pominiętych partiach, pomagając nam w zlikwidowaniu złych nawyków.
Możliwość połączenia z aplikacją, w której mamy do wyboru ponad 20 schematów szczotkowania. Wybór schematu szczotkowania odbywa się zgodnie z wymaganiami czyszczenia i stanem zębów użytkownika (np. odpowiedni plan dla osoby, która spożywa kawę, pali papierosy etc).
Szybkie ładowanie, ok. 120 minut ładowania akumulatora o pojemności 800mAh, starczy na miesiąc użytkowania.
Szczoteczka wyposażona jest w tryb ochrony zębów oparty o AI, przez co jest bezpieczna dla wrażliwych zębów, luźnych zębów, sztucznych koron, czy też protez zębowych.
40000 wibracji na minutę.
Najwyższa jakość czyszczenia, szczoteczka posiada 32 poziomy regulacji prędkości szczotkowania.
Szczoteczka wykonania z wysokiej jakości niemieckich materiałów.
Estetyczny design zaprojektowany przez ekspertów.
Podstawka w zestawie, która może być używana jako ładowarka lub uchwyt.
Oclean X został wyposażony w bezszczotkowy silnik z magnetycznym zawieszeniem, przez co wydaje bardzo niski poziom hałasu.

Szczoteczka soniczna Oclean X – parametry techniczne
Marka i model: Xiaomi Oclean X
Łączność: Bletooth 4.0
Częstotliwość drgań: 40000 razy na minutę
Siła tarcia: 220 g/cm
Ilość trybów pracy: 20 tryby czyszczenia
Typ baterii: Litowo-polimerowa
Pojemność baterii: 800mhA
Czas pracy: do 30 dni
Zasilanie: DV 5V-1A
Obsługiwane oprogramowanie: iOS 8,0 lub wyższy, Android 4,4 lub wyższy
Certyfikaty: FDA, FC, CE, RoHS, IPX7, SRRC
Zestaw: Szczoteczka Oclean X, Baza do ładowania, Przewód USB

Czy szczoteczka Oclean X jest dla dzieci?
Szczoteczka jest lekka, waży ok. 100 gramów i jest dobrze wyważona. Bez problemu mogą z niej korzystać dzieci, o ile oczywiście zostaną odpowiednio poinstruowane przez rodziców odnośnie techniki używania szczoteczki sonicznej. Wbudowany system motywacyjny z oceną jakości mycia i przyznawaniem punktów może działać zachęcająco dla dzieci, w kontekście utrzymywania higieny jamy ustnej na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto kupić szczoteczkę Oclean X?
Oclean X jest dla Ciebie idealnym urządzeniem, jeśli chcesz zadbać o higienę jamy ustnej na najwyższym poziomie i wykorzystać nowoczesne rozwiązania technologiczne. Badania wykazały, że obecnie nie ma ogólnodostępnego, skuteczniejszego urządzenia do mycia zębów od szczoteczek sonicznych. Dodatkowo ruch wymiatający jest łagodniejszy dla naszych dziąseł i szkliwa, a do tego skuteczniej usuwa kamień nazębny oraz zanieczyszczenia z powierzchni zębów oraz przestrzeni międzyzebowych.

Marka

Ocelan

Informacje dodatkowe

Kolor

Bateria

Be the first to review “Soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi Oclean X”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi Oclean X

169.00 z VAT 23%