Szczotka główna do odkurzacza Xiaomi Mi Mijia Vacumm Cleaner

59.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

  • Polska Dystrybucja.
  • Wersja EU,
  • Certyfikaty CE.
  • Wysyłka z Polski, Faktura VAT 23%, 2 lata gwarancji.
Compare
SKU: 6970244522542 Kategorie: ,

Oryginalna główna szczotka dla robota, odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum Cleaner. W opakowaniu znajduje się jeden kawałek szczotki głównej + zestaw do czyszczenia z małym ostrzem.

Konstrukcja głównej szczotki oraz szczotki w kształcie litery V o prędkości obrotowej 1350 obrotów na minutę gwarantuje, że wszystkie zanieczyszczenia zbierane przez szczotkę do obszaru środkowego, w którym są rozciągnięte silny przepływ powietrza wewnątrz kolektora.

Aby zmaksymalizować skuteczność odkurzacza zaleca się myć regularnie elementy oczyszczone za pomocą dostarczonej szczoteczki czyszczącej.

Zalecane przez producenta szczotki głównej zmieniane co 6-12 miesięcy, lub częściej, w zależności od intensywności użytkowania odkurzacza. Stan zużycia szczotki można znaleźć w ustawieniach aplikacji do obsługi urządzenia

Producent Xiaomi

Szczotka główna do odkurzacza Xiaomi Mi Mijia Vacumm Cleaner 2

Marka

Xiaomi

Oprócz telefonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, przystawki smart TV dla telewizorów, powerbanki, słuchawki, inteligentne buty, odzież, routery, głośniki przenośne, czajniki, pojazdy segway (Xiaomi NINEBOT), hulajnogę ( MiJia Electric Scooter) smartwatche, żarówki Yeelight, akcesoria do telefonów i oczyszczacze powietrza Airpurifier. Oprócz tego Xiaomi jest firmą-inwestorem w wielu mniejszych, które oferują rozmaite produkty. Xiaomi prowadziło działalność, wykorzystując popularność Apple Inc.[2] i prowadząc podobny marketing[3]. Prezes firmy Lei Jun[4] upodabniał się do wizerunku, jaki miał Steve Jobs[5], nosząc dżinsy i ciemne koszule[6] oraz naśladując Jobsa sposób zapowiedzi nowych produktów[7], przez co nazywany jest fałszywym Jobsem[8]. Pomimo wielokrotnych porównań do Apple’a, Xiaomi utrzymuje, że kieruje się innym zestawem zasad[2][9]. Obecnie Xiaomi jest bardziej autonomiczne, wyrobiło swoją markę i stylistykę. Głównym hasłem są tanie produkty o wysokiej jakości, dlatego Chińczycy nie mają zamiaru przekroczyć 5% marży[10].

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Szczotka główna do odkurzacza Xiaomi Mi Mijia Vacumm Cleaner

59.00 z VAT 23%