Ultradźwiękowy Nawilżacz Powietrza Mi Smart Xiaomi

179.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare
Kategoria:

Opis

Ultradźwiękowy Nawilżacz Powietrza Mi Smart Antibacterial Humidifier

Nowoczesny, inteligentny i ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier umożliwia Ci komfortowe spędzanie czasu w nawilżonym pomieszczeniu.

Ultradźwiękowy Nawilżacz Powietrza Mi Smart Xiaomi
Ultradźwiękowy Nawilżacz Powietrza Mi Smart Xiaomi Szerokość produktu 19 cm

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier – inteligentny nawilżacz powietrza

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier to ultradźwiękowy nawilżacz powietrza. Jest urządzeniem, które przede wszystkim zadba o należyty poziom wilgotności w Twoim otoczeniu. To jednak nie wszystko – usuwna on drobnoustroje z pomieszczenia, czyli dodatkowo dba o zdrowie twoje i twojej rodziny.

Efektywne nawilżanie powietrza

Nowy nawilżacz powietrza Xiaomi jest wyposażony w system skraplania wody o wysokiej częstotliwości. Dodatkowo, Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier posiada rdzeń wykonany z ceramiki. To wszystko zapewnia nam doskonałe efekty pracy, które na pewno odczujemy w naszym domu

Ultradźwiękowy Nawilżacz Powietrza Mi Smart Xiaomi Wysokość produktu 35.3 cm
Ultradźwiękowy Nawilżacz Powietrza Mi Smart Xiaomi Marka Xiaomi

Długi czas pracy dzięki dużemu zbiornikowi

Nawilżacz powietrza Mi Smart Antibacterial Humidifier posiada 4.5-litrowy zbiornik wodny. Dlatego nie musisz napełniać zbiornika aż tak często. Zaoszczędzasz swój czas, który możesz wykorzystać na coś innego

Prosta obsługa i kontrola za pomocą aplikacji

Nawilżaczem Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier można zarządzać na dwa sposoby – tradycyjnie, poprzez naciskanie przycisku na obudowie lub zdalnie, przez darmową aplikacja na smartfony Mi Home. Aplikacja pozwala na automatyzację i zdalne sterowanie nawilżaczem i innymi produktami Mi Smart z każdego miejsca na świecie.

Wygoda użytkowania

Nawilżacz powietrza Mi Smart Antibacterial Humidifier jest kompaktowy – jego wymiary to 19x19x35,3 cm, a waży przy tym tylko 1.9 kg. Dzięki małemu rozmiarowi można go ustawić niemal wszędzie i z łatwością przenosić. Opatentowany zawór wodny zapewnia bardzo cichą pracę nawilżacza – przy najmocniejszym trybie poziom natężenia dźwięku nie przekracza 38 dB. Dodatkowo, urządzenie posiada tryb ultracichy, który idealnie sprawdzi się w nocy.

Jego jedną z ważniejszych zalet jest prostota w użytkowaniu. Aby napełnić zbiornik z wodą wystarczy jedynie nalać wody od góry. Nie wymaga to od Ciebie dodatkowego rozkręcania nawilżacza.

Ultradźwiękowy Nawilżacz Powietrza Mi Smart Xiaomi Tryby pracy jonizacja

Odpowiednie zabezpieczenia

Nawilżacz dzięki czujnikom, które automatycznie wykrywają zdejmowanie górnej pokrywy ze zbiornikiem na wodę. Zatrzymują wtedy pracę urządzenia a przemyślana konstrukcja pojemnika zapobiega wyciekaniu wody.

Be the first to review “Ultradźwiękowy Nawilżacz Powietrza Mi Smart Xiaomi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Ultradźwiękowy Nawilżacz Powietrza Mi Smart Xiaomi

179.00 z VAT 23%