Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6151

449.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare
SKU: 2229C026 Kategoria: EAN: 8714574654782

Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6151

Canon Pixma TS6151 to interesujące, kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie wspaniałej jakości zdjęć i znacznych dokumentów w domu. Ma ono wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7,5 cm i system 5 oddzielnych atramentów, a ponadto gwarantuje bezprzewodową łączność z urządzeniami inteligentnymi i usługami w chmurze.Korzyści: Proste łączenie drukarki z urządzeniami inteligentnymi, m.in.

za pomocą technologii Bluetooth, usprawnia drukowanie i skanowanie poprzez Wi-Fi przy pomocy aplikacji Canon PRINT Poznaj swobodę drukowania i skanowania w chmurze bezpośrednio z poziomu drukarki -dzięki usłudze PIXMA Cloud Link przystępnej na ekranie drukarki lub w aplikacji Canon PRINT czynności te zajmują kilkanaście sekund Przyciski skrótów i kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7,5 cm umożliwiają proste, przyjemne drukowanie Uproszczony interfejs odzwierciedla układ przystępny w aplikacji Canon PRINT, co umożliwia bezproblemową obsługę Dzięki oddzielnym zbiornikom użytkownicy mogą wymieniać wyłącznie te moduły, w których skończył się atrament w danym kolorze Podwójne podajniki umożliwiają jednoczesne korzystanie z papieru i nośników fotograficznych Opcjonalne zbiorniki XL i XXL, a także funkcja samoczynnego drukowania dwustronnego gwarantują oszczędności

Inteligentne i stylowe urządzenie wielofunkcyjne z opcjami łączności
To atrakcyjne, kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne umożliwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie znakomitej jakości zdjęć i wyraźnych dokumentów w domu. Ma ono ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm i system 5 oddzielnych atramentów, a ponadto zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami inteligentnymi i usługami w chmurze.
Inteligentna łączność
Proste łączenie drukarki z urządzeniami inteligentnymi, m.in. za pomocą technologii Bluetooth®*, ułatwia drukowanie i skanowanie przez Wi-Fi za pomocą aplikacji Canon PRINT.
 
Wolność dzięki chmurze
Poznaj swobodę drukowania i skanowania w chmurze** bezpośrednio z poziomu drukarki. Dzięki usłudze PIXMA Cloud Link dostępnej na ekranie drukarki lub w aplikacji Canon PRINT czynności te zajmują kilkanaście sekund.
Sterowanie dotykiem
Przyciski skrótów i kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm umożliwiają proste, przyjemne drukowanie. Uproszczony interfejs odzwierciedla układ dostępny w aplikacji Canon PRINT, co umożliwia bezproblemową obsługę.
Kompaktowa konstrukcja i doskonała jakość
Niewielkie urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w udoskonaloną technologię głowic drukujących firmy Canon i 5 oddzielnych atramentów – do drukowania i skanowania w wysokiej jakości i bez obramowania w każdym domu.
Wszechstronność i oszczędność
Dzięki oddzielnym zbiornikom użytkownicy mogą wymieniać tylko te moduły, w których skończył się atrament w danym kolorze. Z kolei podwójne podajniki umożliwiają jednoczesne korzystanie z papieru i nośników fotograficznych. Opcjonalne zbiorniki XL i XXL oraz funkcja automatycznego drukowania dwustronnego zapewniają oszczędności.

PARAMETRY DRUKOWANIA

Rozdzielczość druku – czerń [dpi] 4800 x 1200

Rozdzielczość druku – kolor [dpi] 4800 x 1200

Prędkość druku – czerń [str/min] 15

Prędkość druku – kolor [str/min] 10

Automatyczny druk dwustronny Tak

Maksymalny rozmiar nośnika A4 ( 210 mm × 297 mm )

PARAMETRY SKANOWANIA

Rozdzielczość optyczna [dpi] 1200 x 2400

KOPIOWANIE

Zmniejszanie/powiększanie [%] 25 – 400

FAKS

Rodzaj faksu Brak

Automatyczna sekretarka Nie

PARAMETRY TECHNICZNE

Rodzaje nośników

Canon „Everyday Use” (GP-501)

Canon Matte (MP-101)

Canon Plus Semi-gloss (SG-201)

Canon Pro Luster (LU-101)

Koperty

Papier zwykły

ZŁĄCZA

Interfejs USB

Praca w sieci WiFi

PARAMERTY FIZYCZNE

Wysokość [cm] 13.9

Szerokość [cm] 37.2

Głębokość [cm] 31.5

Waga [kg] 6.2

Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6151 4

Marka

Canon

Be the first to review “Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6151”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6151

449.00 z VAT 23%