Wielofunkcyjna Drukarka Epson WorkForce Pro WF-4720DWF

759.00 z VAT 23%

Brak na stanie.


Compare

Wielofunkcyjna Drukarka Epson WorkForce Pro WF-4720DWF

Wielofunkcyjna Drukarka Epson WorkForce Pro WF-4720DWF 1

WorkForce WF -4720 Wielofunkcyjna drukarka DWF z LAN, WLAN, NFC

Szybkie, niedrogie i kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 do wysokowydajnych wydruków o profesjonalnej jakości i wysokiej wydajności,

Dzięki WorkForce Pro WF -4720 DWF i prędkości 20 stron / minutę masz gwarancję przejścia na pas. Ta kompaktowa i niedroga drukarka atramentowa 4 w 1 imponuje wieloma funkcjami. Dzięki dużej tacy papieru, automatycznemu podajnikowi dokumentów i precyzyjnej technologii rdzenia został specjalnie zaprojektowany do użytku w firmach. Dzięki NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct i aplikacjom do drukowania mobilnego firmy Epson jest bardzo prosta w obsłudze. A dzięki wydajnym wkładom atramentowym XL można wydrukować do 2600 stron w trybie czarno-białym.

Kompaktowy!

Kompaktowy i nadal funkcjonujący silny WF -4720 DWF pokazuje, że nawet małe urządzenia duże mogą sobie pozwolić. Oprócz eleganckich wzorów z dużym ekranem dotykowym 6,8 cm.

Profesjonalne funkcje

Dzięki innowacyjnej technologii głowicy drukującej z rdzeniem precyzyjnym firmy Epson, WF-4720 DWF niezawodne, ostre laserowo wydruki w najwyższej jakości. Automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy i podajnik papieru na 250 arkuszy ułatwiają codzienne zadania. Dokumenty mogą być wyposażone w funkcję skanowania do funkcji w wiadomościach e-mail, chmurze, serwerze FTP i skanie sieci, dzięki czemu można ich używać razem.

Zoptymalizuj procesy

Zapewnia prędkość 20 stron / minutę w trybie czarno-białym i kolorowym oraz szybki druk dwustronny dla płynnych procesów w Twojej firmie.

Niskie koszty eksploatacji

Dzięki profesjonalnej drukarce Epson DURABrite Ultra Ink, odpornej na wodę i rozmazywanie oraz rozświetlacz. Drukarka będzie używać oddzielnych pojedynczych wkładów, dlatego należy wymienić tylko zużyty kolor. Już twój budżet. A dzięki wkładom atramentowym XL możesz wydrukować do 2600 stron w czerni i bieli oraz 1900 w kolorze.

Drukowanie z dowolnego miejsca

Naciśnij z Wi-Fi lub Wi-Fi Direct w całym biurze ze zgodnych urządzeń WLAN bez routera WLAN. A dzięki NFC i kompatybilnemu urządzeniu z Androidem możesz drukować zadania, jest nawet wygodny w dotyku. Kolejną zaletą są bezpłatne aplikacje i rozwiązania do drukowania mobilnego firmy Epson, w tym drukowanie e-mail. Można go używać do drukowania wysyłanych dokumentów z niemal dowolnego miejsca na świecie.

Najważniejsze informacje i szczegóły:

4 w 1: drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie

Wysoka prędkość drukowania do 20 str./min w czerni i kolorze w profesjonalnej jakości

Opcje połączenia przez Wi-Fi, Wi-Fi Direct, NFC i Ethernet

Prosta obsługa za pomocą kolorowego wyświetlacza dotykowego 6,8 cm

Moduł dupleks do drukowania dwustronnego

Przednia kaseta na papier o pojemności 250 arkuszy

Darmowe aplikacje do drukowania mobilnego firmy Epson do drukowania i skanowania z urządzeń mobilnych

Marka

Epson

Be the first to review “Wielofunkcyjna Drukarka Epson WorkForce Pro WF-4720DWF”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Symbol zastępczy

Wielofunkcyjna Drukarka Epson WorkForce Pro WF-4720DWF

759.00 z VAT 23%