Xiaomi Mi Induction Cooker – kuchenka indukcyjna

399.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Idealny dodatek do kuchni, jeśli potrzebujesz kuchenki indukcyjnej lub po prostu nie chcesz dużej kuchenki. Dzięki tej kuchence możesz gotować dowolne potrawy bez problemów, używając 5 zaprogramowanych trybów gotowania lub bezpośrednio na indukcji, która ma 99 różnych poziomów ogrzewania. Powierzchnia jest antypoślizgowa i ma bardzo intuicyjną obsługę .

Compare
Kategorie: ,

Xiaomi Mi Induction Cooker – kuchenka indukcyjna

Inteligentna kuchenka indukcyjna, która sprawia, że ​​gotowanie jest przyjemnością.

Dlaczego kuchenka indukcyjna Xiaomi Mi?

Gotowanie nigdy nie było łatwiejsze. Kuchenka z dwustopniową technologią rozgrzewania, aby utrzymać stałą temperaturę i pięć trybów gotowania, stanie się Twoją ulubioną pomocą w kuchni.

Podstawowe dane techniczne:

  • Wymiary: 26,5 x 26,5 x 7 cm
  • Waga: 2 100 g
  • Napięcie wejściowe: 220 V
  • Pobór mocy: 2100 W

Jakie są zalety kuchenki indukcyjnej Xiaomi Mi?

Gotowanie niekoniecznie oznacza cierpienie – dzięki tej kuchence indukcyjnej będziesz zaskoczony, jak wszystko idzie gładko i „za masłem”. Dużą zaletą kuchenki indukcyjnej Mi jest technologia utrzymywania określonej temperatury, gdy temperatura nie zmienia się podczas gotowania, duszenia lub smażenia, a nie trzeba się martwić paleniem żywności.

99 trybów temperatury / poziomów płomienia zapewnia, że ​​każdy surowiec, który chcesz gotować, ma swój własny tryb specjalny. Dopiero wtedy ostateczny wynik będzie dokładnie taki, jaki chcesz. Ponadto wartości odżywcze zostaną w większości zachowane.

Dostępnych jest 5 trybów gotowania – smażenie, duszenie, klasyczne gotowanie (sosy, zupy), gotowanie na parze, ogrzewanie.

Dla kogo przeznaczona jest kuchenka indukcyjna Xiaomi Mi?

Nie myl się – kuchenka indukcyjna jest idealna nie tylko dla gospodyń domowych, ale także dla tych, którzy nie są całkowicie przyjaciółmi gotowania. Gotowanie z Mi Induction Cooker jest znacznie łatwiejsze niż klasyczne gotowanie na patelni lub smażenie na patelni. Po prostu zrozum, jak działa piec.

Czym uwiedzię Cię Xiaomi Mi Induction Cooker?

Zdecydowanie szybkie i bardzo proste gotowanie. Nie ma nic do dodania. Nie musisz stać przy talerzu i wykorzystywać czasu w sposób bardziej znaczący.

Kuchenkę można po prostu kontrolować za pomocą przycisku na przedniej stronie, gdzie można oglądać proces gotowania lub temperaturę na wyświetlaczu LED.

Kuchenka indukcyjna Mi jest wyposażona w podwójną ochronę antypoślizgową, dzięki czemu naczynia nie poruszają się poza obszarem kuchenki. Powierzchnia pieca jest emaliowana, więc nie musisz się martwić o palenie lub skomplikowaną konserwację.

Marka

Xiaomi

Oprócz telefonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, przystawki smart TV dla telewizorów, powerbanki, słuchawki, inteligentne buty, odzież, routery, głośniki przenośne, czajniki, pojazdy segway (Xiaomi NINEBOT), hulajnogę ( MiJia Electric Scooter) smartwatche, żarówki Yeelight, akcesoria do telefonów i oczyszczacze powietrza Airpurifier. Oprócz tego Xiaomi jest firmą-inwestorem w wielu mniejszych, które oferują rozmaite produkty. Xiaomi prowadziło działalność, wykorzystując popularność Apple Inc.[2] i prowadząc podobny marketing[3]. Prezes firmy Lei Jun[4] upodabniał się do wizerunku, jaki miał Steve Jobs[5], nosząc dżinsy i ciemne koszule[6] oraz naśladując Jobsa sposób zapowiedzi nowych produktów[7], przez co nazywany jest fałszywym Jobsem[8]. Pomimo wielokrotnych porównań do Apple’a, Xiaomi utrzymuje, że kieruje się innym zestawem zasad[2][9]. Obecnie Xiaomi jest bardziej autonomiczne, wyrobiło swoją markę i stylistykę. Głównym hasłem są tanie produkty o wysokiej jakości, dlatego Chińczycy nie mają zamiaru przekroczyć 5% marży[10].
Be the first to review “Xiaomi Mi Induction Cooker – kuchenka indukcyjna”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Xiaomi Mi Induction Cooker - kuchenka indukcyjna

399.00 z VAT 23%