Xiaomi Mi LED Desk Lamp Lampka Biurkowa na biurko

136.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare
SKU: MJTD01YL Kategoria:

Xiaomi Mi LED Desk Lamp Lampka Biurkowa na biurko

Odkryj Xiaomi Mi LED Desk Lamp w 360 stopniach

Pracuj przy biurku z większą efektywnością i bez zmęczenia oczu. Lampa biurkowa Mi LED Desk Lamp została zaprojektowana w taki sposób, aby zredukować migotanie światła i pasować do każdego stanowiska pracy, dzięki swojej smukłej i minimalistycznej obudowie. Możesz też dostosować jasność i temperaturę barwową lub wybrać jeden z 4 predefiniowanych trybów oświetlenia.

Sprawdź, jak Xiaomi Mi LED Desk Lamp wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt, lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Xiaomi Mi LED Desk Lamp Lampka Biurkowa na biurko 4

4 tryby oświetlenia

W zależności od rodzaj wykonywanej pracy, możesz ustawić jeden z 4 specjalnie dobranych trybów oświetlenie. Gdy potrzebujesz najwyższej produktywności, wybierz Tryb Skupienia, który dodatkowo chroni Twoje oczy. Czytając książkę wybierz Tryb Czytania, który ustali neutralny odcień koloru 4000K i 100% luminację. Podczas pracy przy monitorze zmniejsz temperaturę barwową do 2700K uruchamiając Tryb Komputerowy, który ograniczy ilość niebieskiego światła. A jeśli chcesz zadbać o wzrok swoich pociech, uruchom Tryb Dziecięcy, który dzięki temperaturze nie wyższej niż 4000K zadba o wzrok najmłodszych podczas zabawy.

Stabilna i nowoczesna konstrukcja

Mi LED Desk Lamp została tak zaprojektowana, by zapewnić jednolite i możliwie najbardziej naturalne oświetlenie oraz długą żywotność sprzętu. Zastosowanie filtra RC oraz specjalnego chipa pozwoliło uzyskać płaski i jednolity sygnał prądu stałego, co znacząco redukuje migotanie światła i chroni Twoje oczy. Obudowa lampy z metalowymi zawiasami jest odporna na częste użytkowanie oraz lepiej rozprasza ciepło.

Proste, intuicyjne sterowanie lampką biurkową Xiaomi

Za pomocą pokrętła można łatwo włączać i wyłączać lampę, regulować temperaturę kolorów i jasność oświetlenia.

Naturalne oświetlenie bez migotania

Migotanie światła, które powoduje zmęczenie i jest szkodliwe dla oczu, zostało w prezentowanej lampie skutecznie zredukowane.

Xiaomi Mi LED Desk Lamp Lampka Biurkowa na biurko 5

 

Marka

MI

Be the first to review “Xiaomi Mi LED Desk Lamp Lampka Biurkowa na biurko”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Xiaomi Mi LED Desk Lamp Lampka Biurkowa na biurko

136.00 z VAT 23%