Xiaomi Mi Router 4C 802.11n, 300 Mbit/s

49.99 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare
Kategorie: ,

Xiaomi Mi Router 4C 802.11n, 300 Mbit/s

Dane techniczne:

Rodzaj urządzenia: Router bezprzewodowy

Rodzaje wejść/wyjść:

  • RJ-45 10/100 (LAN) – 2 szt.
  • RJ-45 10/100 (WAN) – 1 szt.
  • Złącze zasilania – 1 szt.

Obsługiwane standardy:

  • Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)
  • 802.3
  • 802.3 u

Częstotliwość pracy: 2.4 GHz

Antena: Zewnętrzna – 4 szt.

Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 300 Mb/s (Wi-Fi)

Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej:

  • WPA-PSK
  • WPA2-PSK

Kolor: Biały

Wysokość: 25 mm

Szerokość: 188 mm

Głębokość: 101 mm

Cztery wydajne anteny

Router Mi 4C wyposażono w cztery anteny o wysokim zasięgu i mocy, które zapewniają doskonałą wydajność oraz pokrycie całego domu lub biura stabilnym sygnałem. Zastosowana technologia Wi-Fi 4 802.11 pracująca na częstotliwości 2.4 GHz pozwala na uzyskanie prędkości transmisji do 300 Mb/s, umożliwiając optymalne pobieranie danych oraz przepustowość.

Wielopoziomowa ochrona

Xiaomi stara się zapewniać użytkownikom stałą ochronę podczas korzystania z sieci, dlatego opracowało wielostopniowy standard bezpieczeństwa, obejmujący nie tylko szyfrowanie WPA/WPA2-PSK, ale także szereg mechanizmów zabezpieczających. Zapobiega i chroni przed nieautoryzowanym dostępem, każde takie połączenie zostanie natychmiast zablokowane, po czym wyświetlony zostanie komunikat i automatyczne urządzenie zostanie dodane do czarnej listy.

Kontrola za pomocą aplikacji

Aplikacja mobilna Mi WiFi (na iOS i Android) pozwala na kontrolę ustawień routera zarówno we własnej sieci jak i poprzez zdalne połączenie internetowe. Dodatkowo aplikacja została wyposażona w inteligentną optymalizację przepustowości dla jednego urządzenia, kiedy grasz online, a inni domownicy korzystają w tym samy czasie z sieci nie musisz obawiać się lagów.

Marka

Xiaomi

Oprócz telefonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, przystawki smart TV dla telewizorów, powerbanki, słuchawki, inteligentne buty, odzież, routery, głośniki przenośne, czajniki, pojazdy segway (Xiaomi NINEBOT), hulajnogę ( MiJia Electric Scooter) smartwatche, żarówki Yeelight, akcesoria do telefonów i oczyszczacze powietrza Airpurifier. Oprócz tego Xiaomi jest firmą-inwestorem w wielu mniejszych, które oferują rozmaite produkty. Xiaomi prowadziło działalność, wykorzystując popularność Apple Inc.[2] i prowadząc podobny marketing[3]. Prezes firmy Lei Jun[4] upodabniał się do wizerunku, jaki miał Steve Jobs[5], nosząc dżinsy i ciemne koszule[6] oraz naśladując Jobsa sposób zapowiedzi nowych produktów[7], przez co nazywany jest fałszywym Jobsem[8]. Pomimo wielokrotnych porównań do Apple’a, Xiaomi utrzymuje, że kieruje się innym zestawem zasad[2][9]. Obecnie Xiaomi jest bardziej autonomiczne, wyrobiło swoją markę i stylistykę. Głównym hasłem są tanie produkty o wysokiej jakości, dlatego Chińczycy nie mają zamiaru przekroczyć 5% marży[10].
Be the first to review “Xiaomi Mi Router 4C 802.11n, 300 Mbit/s”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Xiaomi Mi Router 4C 802.11n, 300 Mbit/s

49.99 z VAT 23%