Xiaomi SmartMi Pure Evaporative -Nawilżacz powietrza

419.00 z VAT 23%

Brak na stanie.

Compare
SKU: SKV6001EU Kategoria: EAN: 6970403200656

Xiaomi SmartMi Pure Evaporative -Nawilżacz powietrza

Xiaomi SmartMi Pure Evaporative to mobilnie sterowany nawilżacz powietrza. Jego wydajność sięga 240 ml/h, a pojemność zbiornika na wodę to 4 l, tak więc po jednym napełnieniu urządzenie może pracować na najwyższej intensywności aż 16,5 godziny.

Regulowanie poziomu nawilżenia

Powietrze nawilżanie jest przez dyski obrotowe, które nie ulegają zużyciu, co korzystnie wpływa na koszty eksploatacji nawilżacza. Użytkownik może wybrać poziom nawilżenia, a Xiaomi SmartMi Pure Evaporative będzie samodzielnie dążyć do utrzymania go.

Xiaomi SmartMi Pure Evaporative -Nawilżacz powietrza 4

Cichy tryb pracy nawilżacza powietrza Xiaomi

Nawilżacz pracuje cicho, gdyż jego maksymalna głośność to 45 dB. Wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Xiaomi SmartMi Pure Evaporative -Nawilżacz powietrza 5

Główne Cechy:

  • 2 czujniki: wilgotności i temperatury
  • Automatyczne odparowanie wody: brak przykrych zapachów
  • 3 tryby prędkości
  • Wskaźnik poziomu wody
  • Timer: programator czasowy
  • Funkcja Wi-Fi: sterowanie przez urządzenie mobilne ( Android, ios )
  • Regulacja wskaźnika: dostosowanie poziomu jasności

Precyzyjna praca nawilżacza – Xiaomi Smartmi Pure Evaporative

Xiaomi Smartmi Pure Evaporative 4L ma 2 czujniki, dzięki którym może odbywać się precyzyjna praca automatyczna. Wilgotność będzie zawsze na wybranym przez nas poziomie, a inteligencja nawilżacza polega na tym, że nigdy nie dopuści do nadmiernej wilgoci w pomieszczeniu. Jeśli poziom wilgotności osiągnie 70%, to nawilżacz się wyłączy i nie dopuści do powstawania grzybów czy pleśni.

Możliwość sterowania nawilżaczem za pomocą aplikacji mobilnej. Wystarczy dowolne urządzenie z zainstalowanym systemem Android lub iOS, aby sterować nawilżaczem.

Marka

MI

Xiaomi

Oprócz telefonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, przystawki smart TV dla telewizorów, powerbanki, słuchawki, inteligentne buty, odzież, routery, głośniki przenośne, czajniki, pojazdy segway (Xiaomi NINEBOT), hulajnogę ( MiJia Electric Scooter) smartwatche, żarówki Yeelight, akcesoria do telefonów i oczyszczacze powietrza Airpurifier. Oprócz tego Xiaomi jest firmą-inwestorem w wielu mniejszych, które oferują rozmaite produkty. Xiaomi prowadziło działalność, wykorzystując popularność Apple Inc.[2] i prowadząc podobny marketing[3]. Prezes firmy Lei Jun[4] upodabniał się do wizerunku, jaki miał Steve Jobs[5], nosząc dżinsy i ciemne koszule[6] oraz naśladując Jobsa sposób zapowiedzi nowych produktów[7], przez co nazywany jest fałszywym Jobsem[8]. Pomimo wielokrotnych porównań do Apple’a, Xiaomi utrzymuje, że kieruje się innym zestawem zasad[2][9]. Obecnie Xiaomi jest bardziej autonomiczne, wyrobiło swoją markę i stylistykę. Głównym hasłem są tanie produkty o wysokiej jakości, dlatego Chińczycy nie mają zamiaru przekroczyć 5% marży[10].
Be the first to review “Xiaomi SmartMi Pure Evaporative -Nawilżacz powietrza”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Xiaomi SmartMi Pure Evaporative -Nawilżacz powietrza

419.00 z VAT 23%