Lampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro

799.00 z VAT 23%

Wysyłka w ciągu 24h

Compare
SKU: TD043Y0EU Kategoria: EAN: 6924922201946

INTELIGENTNA LAMPA BIUROWA YEELIGHT SERENE PRO

Lampa biurowa Yeelight Serene Pro to inteligentna lampa LED, która doskonale oddaje kolory, nie przemęcza oczu i można nią sterować z każdego miejsca za pomocą aplikacji. Świetnie sprawdzi się nie tylko w pokoju Twojej pociechy, ale także na Twoim biurku.

LAMPKA BIURKOWA SMART YEELIGHT SERENE PRO opis


Lampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro 5

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Korzystając z najnowocześniejszej technologii SunLike, która została nagrodzona przez German Elektronik Best Product Gold Award, Yeelight stworzyło wyjątkową lampę biurkową.

Serene Pro wykorzystuje światło fioletowe (podczas gdy typowa dioda LED wykorzystuje światło niebieskie), zmniejszając w ten sposób ilość szkodliwego niebieskiego światła, tworząc lepsze i przede wszystkim bezpieczne środowisko dla Twoich oczu.

LAMPKA BIURKOWA SMART YEELIGHT SERENE PRO bezpieczna


Lampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro 6

JAK NATURALNE ŚWIATŁO

Ludzkie oko przystosowane jest do naturalnego światła słonecznego. Dlatego im bardziej sztuczne światło zbliża się do tego naturalnego, tym lepiej dla Twoich oczu.

Marka Yeelight, zastosowała technologię SunLike, dzięki czemu światło emitowane z perełek świetlnych lampy jest podobne do naturalnego światła, co znacznie wyróżnia ją na tle innych, tradycyjnych lamp LED.

LAMPKA BIURKOWA SMART YEELIGHT SERENE PRO naturalne


Lampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro 7

DOSKONAŁE ROZPROSZENIE ŚWIATŁA

Dzięki 88 jasnym koralikom technologii SunLike, lampa emituje światło równomiernie. Serene Pro gwarantuje dokładne rozproszenie światła na każdej powierzchni, bez względu na jej strukturę.

Niezależnie od tego, czy jest to książka, czy leżąca płasko kartka papieru, lampa Serene Pro oświetli ją dokładnie i równomiernie.

LAMPKA BIURKOWA SMART YEELIGHT SERENE PRO rozproszenie


Lampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro 8

WYSOKI WSPÓŁCZYNNIK ODWZOROWANIA BARW

Dzięki współczynnikowi oddawania barw RA ≥95 światło dokładnie odwzorowuje kolory, tak jakby były w naturalnym świetle dziennym.

LAMPKA BIURKOWA SMART YEELIGHT SERENE PRO barwy


Lampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro 9

BEZPIECZNA DLA OCZU

Temperatura barwowa wynosząca 4000 K jest odpowiednia i bezpieczna dla oczu oraz odpowiada standardom w zakresie wymagań dotyczących temperatury barwowej oświetlenia.

Serene Pro dokładnie oświetli Twoje biurko, ale nie będzie przy tym szkodliwa dla oczu i nie zmęczy ich, nawet podczas wielu godzin pracy.


LAMPKA BIURKOWA SMART YEELIGHT SERENE PRO temperatura


Lampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro 10

INTELIGENTNE PRZYPOMNIENIE O PORZE NA PRZERWĘ

Tak samo, jak dzieci zajęte swoimi pracami, tak samo my dorośli, często zapominamy o przerwie podczas pracy. Dzięki możliwości włączenia timera światła, ten problem przestanie dla Ciebie istnieć.

Uruchomienie timera sprawi, że po upływie określonego czasu, światło zacznie delikatnie przyciemniać i rozjaśniać się na przemian, by przypomnieć Ci, że nadszedł czas na przerwę.


LAMPKA BIURKOWA SMART YEELIGHT SERENE PRO timer


Lampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro 11

INTELIGENTNA KONTROLA

Korzystając z aplikacji Mi Home lub Yeelightmożesz sterować lampą za pomocą swojego smartfona. Wybierz czynności, takie jak Eye-care, Class Schedule czy Focus i nie martw się pamiętaniem o przerwie. Aplikacja zrobi to za Ciebie.


LAMPKA BIURKOWA SMART YEELIGHT SERENE PRO aplikacja


Lampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro 12

LAMPA ROSNĄCA WRAZ Z TWOIM DZIECKIEM

Dzięki użyciu najbardziej zaawansowanej techniki przy produkcji lampy, możesz dostosowywać ją do wzrostu dziecka, wraz z tym, jak się zmienia. Lampa jest niezwykle elastyczna i wykonana z najlepszej jakości materiałów.


LAMPKA BIURKOWA SMART YEELIGHT SERENE PRO materiałyLampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro 13

PRAKTYCZNY I STYLOWY DESIGN

W łatwy sposób Ty, jak i Twoje dziecko możecie kontrolować jasność oświetlenia, przesuwając palcem w odpowiednim miejscu po panelu dotykowym lampy. Poza wieloma funkcjami, jakie posiada Yeelight Serene Pro, jest również niezwykle stabilna i bezpieczna, a jej design wpasuje się w każde wnętrze.

 

LAMPKA BIURKOWA SMART YEELIGHT SERENE PRO sterowanie

Informacje dodatkowe

Kolor

Asystent głosowy

Amazon Alexa, Asystent Google

Be the first to review “Lampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinii

Obecnie brak ocen.

Zobacz na Instagramie

    No access token

Menu

Lampka biurkowa Xiaomi YEELIGHT Serene Pro

799.00 z VAT 23%

Kup Teraz